امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

سمنان نهمین مقصد رئیس جمهور

کد خبر: 4248
زمان انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲ بعد از ظهر -
33 بازدید

جلسه هماهنگی سفر به استان سمنان برگزار شد؛

سمنان نهمین مقصد رئیس جمهور

 

جلسه هماهنگی سفر استانی رئیس جمهور به استان سمنان عصر سه شنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر محمد مخبر در این جلسه با تاکید بر لزوم اجرای کامل و دقیق وعده ها و مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور، گفت: دستگاههای اجرایی فقط پیشنهاداتی را مطرح کنند که از اجرای کامل آن مطابق با برنامه زمانبندی اطمینان داشته باشند.
معاون اول رئیس جمهور همچنین از دستگاههای اجرایی خواست تعهدات خود را با جدیت و تا اجرای کامل مصوبات سفرهای استانی پیگیری کنند تا شاهد رضایتمندی جامعه و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم باشیم.
در این جلسه که در آستانه نهمین سفر استانی رئیس جمهور و با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، ورزش و جوانان، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، استاندار سمنان، معاون اجرایی رئیس جمهور  و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و نمایندگان دستگاهها و نهادهای مرتبط برگزار شد، توافقات و هماهنگی های لازم در خصوص طرح های اولویت دار استان سمنان مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.
در این نشست همچنین دستگاههای اجرایی و بانک های عامل، متعهد به اجرای طرح ها و پروژه هایی برای رفع مسائل و تنگناهای استان سمنان شدند تا پس از تصویب این طرح ها در سفر استانی رئیس جمهور، بسترهای لازم برای سرعت بخشیدن به روند توسعه این استان مهیا شود.

 

منبع: پاد

اشتراک گذاری