امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳

کاغذبازی اداری و محدودیت های اداری نباید مانع از خدمت به مردم شود

کد خبر: 4264
زمان انتشار: ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸ بعد از ظهر -
42 بازدید

استاندار سمنان؛

کاغذبازی اداری و محدودیت های اداری نباید مانع از خدمت به مردم شود

 

استاندار سمنان گفت: کاغذبازی اداری و محدودیت های اداری نباید مانع از خدمت به مردم شود و باید راهکارهای قانونی برای حل مشکلات مردم پیدا کرد.

 

سید محمد رضا هاشمی روز چهارشنبه در دیدار با مردم کالپوش در مسجد جامع شهر رضوان از توابع شهرستان میامی افزود: در راستای سیاست‌های دولت سیزدهم و سفرهای هفتگی رئیس جمهوری باید در راستای عدالت محوری و توسعه متوازن، مدیران دستگاه های اجرایی استان پای کار باشند.
وی گفت: رسیدگی به راه‌های روستایی، آب آشامیدنی و مشکلات رانش زمین در روستای حسین آباد کالپوش اولویت دارد و اقدام جدی خواهد شد.
استاندار سمنان با بیان اینکه پیگیری‌های لازم برای محرومیت زدایی انجام می شود، اظهار داشت: امسال ۹۵۰ میلیارد ریال با پیگیری نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و هماهنگی‌های انجام شده به شهرستان میامی تخصیص داده شده است.
هاشمی گفت : برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب و دولت سیزدهم باید گام های موثری در سطح استان برداشته شود.
وی با بیان اینکه مدیران نباید وعده ای به مردم بدهند که امکان تحقق ندارد تصریح کرد : درخواست‌ها و مطالبات مردم بخش کالپوش اولویت بندی و رسیدگی خواهد شد.‌
استاندار سمنان با بیان اینکه نباید برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی مانع تراشی کرد گفت: در صورت جذب سرمایه گذار در این بخش، بی تردید زیر ساخت های لازم تامین خواهد شد.‌

 

استاندار سمنان ادامه داد: سمنان، تنها استانی است که تمامی نمایندگان مردم شهرستان‌های آن، برای انتخاب استاندار اجماع کرده و اتفاق‌نظر داشته‌اند.‌
وی با اشاره به ظرفیت های مختلف کالپوش دربخش های گردشگری و کشاورزی ادامه داد: افرادی که تمایل به ایجاد مراکز گردشگری در این منطقه  دارند از تسهیلات مناسب برخوردار خواهند شد.‌

هاشمی افزود: در دولت سیزدهم، تمامی مدیران باید روحیه جهادی داشته و تمام وقت در خدمت مردم باشند.‌
وی با اشاره به مشکل تامین نهاده های دامی برای دامداران استان سمنان افزود : این مشکل در جلسه ای با حضور وزیر جهاد کشاورزی مطرح و دستورهای لازم صادر شد.
عطرافشانی گلزار شهدای روستای نام نیک، دیدار با خانواده شهید مطلب توفیقی، بازدید از مناطق رانشی و شهرک تازه احداث حسین آباد از دیگر برنامه های سفر یک روزه استاندار سمنان به بخش کالپوش بود.
سیدمحمد رضا هاشمی استاندار سمنان روز چهارشنبه برای بازدید از چند طرح عمرانی و حضور در شورای اداری به میامی سفر کرده است.

اشتراک گذاری