امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

رفع معضل کم‌آبی کمک کننده در اشتغالزایی و توسعه استان سمنان

کد خبر: 4377
زمان انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲ بعد از ظهر -
32 بازدید

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری؛

رفع معضل کم‌آبی کمک کننده در اشتغالزایی و توسعه استان سمنان

 

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری در سفر به این استان برنامه کنترل تورم و گرانی و برخورد با گرانفروشی در استان را مورد توجه قرار دهد.

 

آیت الله سید محمد شاهچراغی ابراز داشت: مردم ولایی، مذهبی، پرتلاش و انقلابی استان سمنان از سفر رئیس جمهوری به استان سمنان خوشحال هستند و چشم امید به حل مشکلات و برخورد با گران‌فروشی و مهار گرانی دارند.

 

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: رسیدگی به مطالبه‌های مردمی، تکمیل و راه‌اندازی طرح‌های روی زمین مانده از دیگر انتظارات از رئیس جمهوری در سفر به استان سمنان است.

آیت‌الله شاهچراغی تصریح کرد: یکی از مهمترین مشکلات استان سمنان از دیرباز مسئله کم آبی بوده است و اکنون انتظار می‌رود رفع مشکل کم آبی استان در سفر رئیس جمهوری به استان سمنان مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وی کمبود آب را یکی از چالش های اساسی برای سرمایه گذاری فعالان اقتصادی در سمنان برشمرد و خاطرنشان کرد: رفع معضل کم‌آبی کمک کننده  در اشتغالزایی و توسعه استان سمنان است.

نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد:  امید است رفع مشکل تامین آب استان از برکات سفر رئیس جمهوری به استان سمنان باشد.

منبع : ایرنا

اشتراک گذاری