امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

 ۲۲۲۱ نفر از جامعه ایثارگری استان سمنان متقاضی شغل

کد خبر: 4571
زمان انتشار: ۱۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۹ بعد از ظهر -
36 بازدید

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان؛

 ۲۲۲۱ نفر از جامعه ایثارگری استان سمنان متقاضی شغل

 

محمد یزدانی امشب در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان سمنان که با حضور قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد، اظهار کرد: دو هزار و ۷۳۷ شهید استان سمنان در ۲۴۹‌ گلزار شهدا آرمیده‌اند.

 

وی با بیان اینکه ۶۳۷ همسر شهید در استان در قید حیات هستند، اضافه کرد: استان سمنان ۲۲۰ آزاده سرافراز دارد که از لحاظ آماری در کشور در جایگاه‌های برتر قرار گرفته است.

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با بیان اینکه ۱۳۰ نخبه شاهد و ایثارگر این استان در حال ارائه خدمت هستند، افزود: لفظ جنگ را هیچ‌گاه جامعه نپذیرفت؛ اما دفاع، همواره تقدس خود را به همراه داشته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان با بیان اینکه استان سمنان رتبه سوم را در کشور در جهت ایثار و شهادت دارد، عنوان کرد: بخش عمده مدیران و مسؤولان این استان از جامعه ایثارگران هستند.

یزدانی گفت: بین تمامی مشکلات موجود که گریبان‌گیر کل جامعه شده است، جامعه ایثار و شهادت دغدغه فرهنگی داشته و دارند.

وی با بیان اینکه دو هزار و ۲۲۱ نفر از جامعه ایثارگری استان سمنان متقاضی شغل هستند، ادامه داد: طی تفاهم‌نامه منعقدشده، مقرر شد، یک‌هزار و ۸۰۰ واگذاری زمین برای جامعه ایثارگران استان انجام گیرد که با مشکلاتی مواجه است و باید در این جلسه در این خصوص تصمیمات لازم اتخاذ شود.

منبع: فارس

اشتراک گذاری