امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

اگر می خواهید پشیمان نشوید، لازم است تا در عزل و نصب ها عجله نکنید

کد خبر: 4725
زمان انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۱ بعد از ظهر -
32 بازدید

آیت الله شاهچراغی در دیدار با سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی امنیتی استانداری سمنان؛

اگر می خواهید پشیمان نشوید ، لازم است تا در عزل و نصب ها عجله نکنید

 

نماینده مردم استان سمنان در خبرگان رهبری گفت: روا نیست که در استان مذهبی سمنان فرد کارتن خواب و یا معتاد متجاهر باشد.

 

‍ آیت الله سیدمحمد شاهچراغی ، نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ضمن تسلیت ایام وفات حضرت معصومه (س)اظهار کرد: بنا بر روایت ، زیارت حرم حضرت معصومه(س) سبب وجوب بهشت برای زیارت کننده است .

 

وی با بیان اینکه دولت آقای رئیسی ، دولت حرکت ، تلاش و صداقت است افزود: صدق از صفات خوب انسان است و لذا همه باید تلاش کنیم تا صادق باشیم .‌

شاهچراغی با بیان اینکه مردم به دولت سیزدهم امیدوارند، چرا که صداقت و حرکت می بینند ادامه داد: کارگزاران دولت باید فعال بوده و پشت میز ننشینند.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه استاندار سمنان ، مردی خوشنام و فعال است افزود: مسئولان اگر می خواهند در تغییر و تحولات مدیریتی ، پشیمان نشوند ، لازم است تا در عزل و نصب ها عجله نکنند.

وی با بیان اینکه اقدامات استاندار سمنان ، بحمدلله تازگی دارد و موجب امیدواری است گفت: در استان ولایی و مذهبی سمنان ، روا نیست که کارتن خواب و معتاد متجاهر داشته باشیم و بحمدلله استاندار سمنان ، اقدامات شایسته ای را در راستای سامانبخشی در این خصوص انجام داده اند.‌

وی تصریح کرد: وحدت موجود در استان ، بحمدلله وحدت خوبی است و بی شک با وحدت و حمایت از رئیس جمهور و مسئولان می توان گره ها را باز کرد.

وی با اشاره به کمبود آب در اسان از استانداری سمنان خواست: در تامین منابع آبی جدید برای استان تلاش کند .

منبع: استانداری سمنان

اشتراک گذاری