امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

با تدبیر لازم و تأمین سوخت واحدهای تولیدی مانع توقف چرخه تولید استان شوید

کد خبر: 4991
زمان انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۸ بعد از ظهر -
28 بازدید

استاندار سمنان خطاب به فرمانداران؛

با تدبیر لازم و تأمین سوخت واحدهای تولیدی مانع توقف چرخه تولید استان شوید

 

 استاندار سمنان بابیان اینکه هر لحظه باید تدبیر مناسب برای رویایی با انواع حوادث در نظر گرفته شود، گفت: دو گانه سوز شدن نانوایی‌های استان باید اجرایی شود.

 

سید محمدرضا هاشمی ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان به میزبانی سالن مدیریت بحران استانداری سمنان ضمن بیان اینکه با توجه به در پیش بودن سرما و یخبندان باید دو گانه سوز شدن خبازی‌های استان سمنان اجرایی شود، ابراز داشت: در روستاها نیز تأمین آرد، سوخت و داروهای خانه بهداشت، به عنوان سه مؤلفه اساسی و موردنیاز باید در دستور کار قرار گیرد تا نگرانی در این خصوص وجود نداشته باشد.

 

وی بابیان اینکه مدیریت اقدامات باید به صورت گیرد که زمان پیک مصرف و سرما، به هیچ وجه شاهد افت فشار گاز در مصارف خانگی در استان نباشیم، افزود: به این منظور باید ذخیره سوخت در استان نیز به بهترین شکل ممکن با اقدامات مناسب انجام شود.

استاندار سمنان بابیان اینکه هم‌اکنون می‌بایست فرمانداران تدبیر لازم را برای تأمین سوخت صنایع و واحدهای تولیدی انجام دهند، ابراز داشت: پیشگیری از وقوع چنین رویدادی‌هایی باعث می‌شود تا وقفه در چرخه تولید استان سمنان صورت نگیرد لذا تمامی این موارد باید به دقت اجرایی شوند.

هاشمی با تاکید بر اینکه اعضای ستاد مدیریت بحران استان و شهرستان‌ها باید در آمادگی کامل بوده و تدبیر لازم برای تأمین سوخت در مواقع نیاز را داشته باشند، تصریح کرد: می‌بایست ضمن فعال بودن اقتصاد، صنعت و حفظ معیشت مردم، مدیریت بهینه مصرف در حامل‌های انرژی در دستور کار همگان قرار گیرد.

وی افزود: گردنه‌های برف‌گیر در استان از نقاط حساسی است که به منظور خدمات‌رسانی مطلوب و جلوگیری از ایجاد ترافیک در هنگام بارش برف و باران باید مدیریت و اقدامات لازم در دستور کار واقع شود.

منبع: مهر

اشتراک گذاری