امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

واکنش شدید نادر فخری فرماندار سابق سمنان به صحبت های امروز خراسانیان؛

کد خبر: 5083
زمان انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۳ بعد از ظهر -
32 بازدید

واکنش شدید نادر فخری فرماندار سابق سمنان به صحبت های امروز خراسانیان؛

فرافکنی نکنید!!! قانون اجازه نمی دهد دلایل رد صلاحیت افراد را بگویم

 

در جریان روند بررسی صلاحیت کاندیدهای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر سمنان، مهدی خراسانیان در هیئت اجرایی رد صلاحیت شد و پس از رد صلاحیتش در هیئت اجرایی واکنش نشان داد و عضو اصولگرای شورای شهر فعلی سمنان رد صلاحیتش را خدعه (نیرنگ) خواند و گفت به زودی با مردم سخن خواهم گفت.

 

این سخن گفتن خراسانیان با مردم به اولین نشست خبری وی با رسانه ها به عنوان رییس شورای شهر سمنان که امروز برگزار شد موکول شد.

 

خراسانیان در این نشست با اشاره به اینکه در بازرسی پرونده زیاد دارم اما همه را تبرئه شدم، صراحتا عنوان کرد: دلیل رد صلاحیت من شخص آقای فخری است و ایشان داشت در جایی منافع مردم را پایمال می کرد و ما یک ناز شصتی بهش نشان دادیم و ایشان افتاد روی دنده لج.

خراسانیان در ادامه گفت : البته آقا هم نمی خواهم به فخری بگویم، چون خیلی به شهر صدمه زد!!!

اما این گفته های خراسانیان با واکنش شدید فخری فرماندار سابق سمنان همراه بود.

فخری در جوابیه ای که به پایگاه خبری پیام گوی سمنان ارسال کرده است گفته است: فرافکنی نکنید!!! قانون اجازه نمی دهد دلایل رد صلاحیت افراد را بگویم

نادر فخری فرماندار سابق سمنان گفت: هیات اجرایی ۱۱نفر هستند واعلام نظر برای صلاحیت افراد با رای گیری مخفی صورت می گیرد،فرماندار هم یک رای از یازده رای را دارد، پس فرماندار به تنهایی نمی تواند فردی را تایید یا رد کند!!!
وی گفت: ضمنا ملاک و معیار هیات اجرایی استعلام از مراجع چهارگانه است و ایشان با رای مخفی و قاطع هیات اجرایی رد صلاحت شد که ربط دادن ردصلاحیتش به نظر شخصی فرماندار فرافکنی است !!!
فرماندار سابق سمنان در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه قانون اجازه نمی دهد دلایل رد صلاحیت افراد را بیان کنم و مردم عزیز سمنان فهیم و آگاهند و خود به خوبی دراین موارد قضاوت خواهند کرد.

فخری گفت: من در طول ۲۶ سال دوران مدیریتم با کسی خصومت شخصی نداشته ام و هیچ گاه مصلحت نظام و مردم را فدای مصلحت خودم نکرده ام. اگر ایشان صداقت دارد بگوید کجا منافع مردم لگد مال شده و چرا تاکنون سکوت کرده است؟؟؟ آقای خراسانیان چه ضرب شصتی نشان داده که کسی خبر ندارد؟!!
فرماندار سابق سمنان در ادامه افزود: هرکس و خصوصا هر مسئولی اگر مطلع باشد که جای منافع مردم نادیده گرفته شده و سکوت کرده باشد، به مردم و نظام خیانت کرده است.
فخری گفت: سوابق اینجانب هم درطول دوران ۲۶ سال مدیریتم مشخص است و مسئولین همکارم و همکاران پاک دست و صادقم شاهد هستند که هیچ گاه عافیت طلب و معامله گر نبودم و همواره درتمامی سیستم ها با باند بازی، منفعلت طلبی، قانون شکنی و فساد و کم کاری مبارزه کرده‌ام.
وی افزود: آیندگان ومردم و افراد آزاده خود درمورد ما قضاوت خواهند کرد و به خدا سوگند هیچگاه فردصالح و سالمی را بد معرفی نکرده ام و هیچ گاه فرد ناصالح و مشکل دار خوب معرفی نکرده ام!!

فخری در ادامه بیان کرد: حاضرم درحضور بزرگان، موثرین و معتمدین عزیز سمنان درخصوص عملکرد ۹ ماهه خودم، مسائل انتخابات و مدیریت شهری و همچنین پیرامون  دو پروژه کاروانسرای شاه عباسی سمنان و پیاده راه خیابان امام (ره ) و نقش افرادی که کار شکنی و سیاسی کاری نمودند، با ایشان و هر شخص دیگری مناظره کنم!

فرماندار سابق سمنان در پایان جوابیه خود این چنین گفت:

خواستند یوسف را بکشند، یوسف نمرد!
خواستند آثارش را از بین ببرند، ارزشش بالاتر رفت.
خواستند او رابفروشند که برده شود،پادشاه شد.
خواستند محبتش از دل پدرخارج شود، محبتش بیشتر شد!
از نقشه های بشر نباید دلهره داشت؛
چرا که اراده ی خداوند بالاتر از هر اراده ای است…
یوسف میدانست، تمام درها بسته هستند، اما به خاطر خدا، حتی به سوی درهای بسته هم دوید
و تمام درهای بسته برایش باز شد.
اگر تمام درهای دنیا هم به رویت بسته شد، به دنبال درهای بسته برو
چون خدای “تو” و “یوسف” یکی ست…
اللهم عجل لولیک الفرج

 

پ ن: پایگاه خبری پیام گوی سمنان در راستای شفافیت و تنویر افکار عمومی آماده برگزاری مناظره حضوری یا مجازی با حضور اصحاب رسانه و موثرین شهر سمنان، پیرامون موضوعات بیان شده می باشد.

اشتراک گذاری