امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

جعفر معینیان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان شد

کد خبر: 5122
زمان انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲ بعد از ظهر -
41 بازدید

انتصابی دیگر در استان سمنان؛

جعفر معینیان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان شد

 

در آیینی با حضور ترحمی مدیرکل دفتر حقوقی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور جعفر معینیان به‌عنوان دبیر جدید شورای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان معرفی شد.

 

در این آیین ضمن تجلیل از خدمات صمد نریمان، دبیر پیشین شورای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، معینیان به عنوان دبیر جدید شورای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان معارفه شد.

 

“جعفر معینیان” بنا به پیشنهاد سید محمد رضا هاشمی ، استاندار سمنان و با حکم سردار اسکندر مومنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان منصوب شد.

تا پیش از این صمد نریمان ، عهده دار مسئولیت دبیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در استان سمنان بود.‌

سردار حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان در آیین تودیع و معارفه دبیران پیشین و جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به تلاش‌های استان در حوزه مبارزه با موادمخدر و کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از آن گفت: خوشبختانه اقدامات بسیار خوبی در راستای جمع آوری معتادان متجاهر به انجام رسیده است که لازم می دانم از توجه و اهتمام استاندار سمنان و همراهی تمام دستگاه های مرتبط صمیمانه تقدیر می‌کنم.

وی ادامه داد: در حوزه مقابله با عرضه مواد مخدر با توجه به ظرفیت ها و امکانات موجود استان ، اقدامات بسیار خوبی شکل گرفته و کشفیات خوبی را شاهد بوده‌ایم.

فرمانده انتظامی استان سمنان اضافه کرد: نیروی انتظامی استان با تمام قوا و توان خود نسبت به جمع آوری معتادلن متجاهر اقدام کرده و در همین راستا ساماندهی و درمان این افراد نکته ی مهمی است که باید بیش از پیش مورد توجه تمامی مسئولان دستگاه‌های مرتبط قرار گیرد.‌

سردار حسنی اظهارامیدواری کرد: با تلاشهای انجام شده و همراهی تمامی مردم و مسئولان شاهد استانی پاک از نظر عرضه ، توزیع و مصرف مواد مخدر باشیم.‌

اشتراک گذاری