امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

تامین آب چالش جدی شهرک صنعتی فجر گرمسار

کد خبر: 5336
زمان انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۰ بعد از ظهر -
42 بازدید

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان؛

تامین آب چالش جدی شهرک صنعتی فجر گرمسار

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: بحث تأمین آب شهرک صنعتی فجر گرمسار به عنوان یکی از چالش‌های جدی این منطقه، بررسی، پیگیری و رسیدگی خواهد شد.

محمد حمیدی در جلسه بررسی و رسیدگی به مسائل و موارد پیرامون شهرک صنعتی فجر (تحت مدیریت سازمان همیاری شهرداری‌های استان) که در دفتر مدیریت شهرک صنعتی فجر گرمسار برگزار شد، اظهار داشت: در قالب طرح جهش تولید مسکن، برای خانه‌دار شدن کارگران امتیازات مطلوبی در نظر گرفته شده که در نیاز است تا صاحبان صنایع در حوزه گرمسار و ایوان کی نسبت به این مهم برای کارگرانی که شهرک‌های صنعتی این دو حوزه اشتغال دارند، توجه داشته باشند.

 

وی افزود: حمایت از سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع بنا بر شعار سال، در اولویت کاری ما قرار داشته و وظیفه ماست.

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان بیان کرد: بحث آب، از چالش‌های جدی شهرک صنعتی فجر گرمسار است که باید دستگاه‌های متولی امر در این حوزه ورود کرده و در اولین فرصت جلسه پیگیری و رسیدگی به این مهم برگزار خواهد شد.

حمیدی گفت: ایجاد فضای سبز، روشنایی، نمازخانه، سرویس بهداشتی و ارتقاء امنیت از دیگر مباحث مطروحه برای ارتقاء خدمات در این شهرک است که باید اولویت‌بندی شده و اجرایی شود.

وی افزود: سرویس بهداشتی و نمازخانه شهرک صنعتی فجر از مباحث با اولویت بسیار ضروری است که اجرایی خواهد شد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان اظهار داشت: بحث استقرار نانوایی در شهرک صنعتی فجر، از دیگر مسائلی است که باید به صورت کارشناسی و تخصصی بررسی و طی اقدامات مطلوب اجرایی شود.

حمیدی گفت: به‌منظور بهبود تأمین امنیت واحدهای تولیدی علاوه بر اینکه خود صاحبان صنایع باید نسبت به استقرار نگهبان و دوربین‌های مدار بسته و تجهیزات ایمنی اقدام کنند، تعیین تکلیف واحدهای راکد در شهرک اقدام خواهد شد.

وی افزود: نصب دوربین‌های مدار بسته و نظارتی حداقلی در سطح معابر شهرک باید در دستور کار قرار گیرد.

 

منبع: استانداری سمنان

اشتراک گذاری