امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

رویداد استارتاپی «بیاتِک» در سمنان با ۶ برگزیده پایان یافت

کد خبر: 5424
زمان انتشار: ۲ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۵ بعد از ظهر -
81 بازدید

معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان؛

رویداد استارتاپی «بیاتِک» در سمنان با ۶ برگزیده پایان یافت

 

رویداد استارتاپی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان به نام «بیاتِک» با انتخاب و تقدیر از ۶ برگزیده به کار خود پایان داد.

 

معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان روز پنجشنبه به رسانه ها افزود: رویداد استارتاپی «بیاتِک» با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی استان سمنان، از اواخر مهر امسال به صورت مجازی با فراخوان طرح ها آغاز به کار کرد.

 

حمیدرضا محمدیان سمنانی ادامه داد: ۱۲۲ ایده به دبیرخانه این رویداد استارتاپی راه یافتند و با بررسی و ارزیابی های صورت گرفته، ۶۶ ایده به مرحله بعد رفتند که در داوری و ارزیابی نهایی طرح ها، ۶ ایده برگزیده شدند.

و گفت: برگزیدگان رویداد بیاتِک، علی رمضانی، محمد آزادی، محمدصالح ایزدی ثابت و نجمه زارع، فرانک سبحانیان و پویا متحدین بودند که در آیینی تقدیر شدند.

محمدیان با اشاره به همکاری دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان، هسته علمی طلوع و آکادمی تندا با پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در برگزاری رویداد، گفت: از بین ۶ طرح برگزیده، ۳ طرح مربوط به بانوان است که از سوی دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان مورد حمایت و تقدیر قرار گرفتند.

معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان افزود: از میان طرح های راه یافته به مرحله نهایی، با نظر اعضای کمیته پذیرش و ارزیابی پارک علم و فناوری، ۸ ایده در مرکز رشد و ۲۶ ایده در مرکز نوآوری پذیرش شدند و مورد حمایت پارک علم و فناوری قرار می گیرند.

علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان هم با اشاره به اهداف و مأموریت های این پارک گفت: حمایت و پشتیبانی از افراد بومیِ بااستعداد و باانگیزه، موجب ایجاد اشتغال دانش بنیان و تقویت ظرفیت های منطقه ای موجود خواهد شد.

اشتراک گذاری