امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

اعضای هیات رئیسه هیات فوتبال استان سمنان انتخاب شدند

کد خبر: 5518
زمان انتشار: ۷ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۲ بعد از ظهر -
33 بازدید

در جلسه مجمع هیات فوتبال استان سمنان صورت گرفت؛

اعضای هیات رئیسه هیات فوتبال استان سمنان انتخاب شدند

 

در جلسه مجمع هیات فوتبال استان سمنان ، با رای گیری از اعضا ،  علیرضا باغبان ، ساعده علی نسب و حمید دهرویه به عنوان اعضای هیات رئیسه هیات فوتبال استان انتخاب شدند.

 

در این جلسه رای نماینده باشگاه‌ها  به حد نصاب نرسید و انتخاب این عضو به مجمع بعدی موکول شد

 

طهمورث حیدری عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته امور استانهای فدراسیون فوتبال نماینده این فدراسیون در مجمع بود.
وی در خصوص وضعیت و جایگاه استان سمنان گفت: مجمع عمومی استان سمنان از جمله مجامع عالی کشور بود که با همدلی و وفاق فوق‌العاده ، فوتبال این استان را ارتقا خواهد داد.
حیدری با اشاره به نیمه کاره بودن ساختمان هیئت فوتبال استان سمنان گفت: با کمک فدراسیون این ساختمان در اسرع وقت تکمیل خواهد شد.
وی توسعه فوتبال در استانها را از اولویت های فدراسیون دانست و افزود استان سمنان با توجه به جمعیت و تعداد شهرستان‌ها عملکرد خوب و رو به رشدی داشته است.
رئیس هیئت فوتبال استان سمنان نیز در خصوص عملکرد یک سال و نیمه این هیات ورزشی با اشاره به مشکلات ورزشی با شیوع ویروس کرونا گفت : در این مدت ،  سمنان از معدود استان‌هایی بود که مسابقات استانی آن در تمام رده ها و در هر دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد و تعداد آن به بیش از ۲۵۰ مسابقه رسید.
سید حسین زرگر به  ۱۱ اعزام تیم های فوتبال استان سمنان به مسابقات کشوری و ۱۴ میزبانی اشاره کرد و افزود: هشت دوره مربیگری و دانش افزایی نیز در این استان برگزار شد و داوران و جوانان ما نیز فعالیت خوبی داشتند .

منبع: صدا و سیما

اشتراک گذاری