امروز پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

بهره برداری از طرح تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهر سمنان در سال آینده

کد خبر: 5533
زمان انتشار: ۸ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱ بعد از ظهر -
24 بازدید

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان؛

بهره برداری از طرح تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهر سمنان در سال آینده

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: تکمیل طرح تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهر سمنان با تامین ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار سال آینده به بهره‌‎برداری می‌رسد که یک سوم این اعتبار از محل سفر رئیس جمهور به استان تامین شد.

 

حسین دهقان ابراز داشت:  از مجموع ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده برای تکمیل طرح تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی شهر سمنان، ۱۰۰ میلیارد ریال از محل سفر رییس جمهور به استان سمنان تامین می شود.

 

وی ادامه داد: اکنون ۱۶۰ میلیارد ریال برای تکمیل طرح تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهر سمنان تخصیص یافته که برای تکمیل طرح در دست هزینه است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان بیان کرد:  در زمان حاضر رمپ ورودی و خروجی شهرک صنعتی شهر سمنان آسفالت شده و تا ۱۵ روز دیگر قابل استفاده است.

دهقان اضافه کرد: با توجه به تامین منابع مالی و رفع مشکلات اعتباری و با توجه به طولانی شدن مدت اجرا، تلاش می‌شود این طرح هر چه سریع تر و تا نیمه نخست سال آینده به اتمام برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: برای تکمیل تقاطع غیر همسطح در شهرستان آرادان و احداث تقاطع زیر گذر برای تامین ایمنی رفت و آمد به بیمارستان مهدیشهر از محل سفر رییس جمهوری ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری