امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳

آموزش و پرورش زمینه برگزاری حضوری کلاس‌ها را فراهم کند

کد خبر: 5710
زمان انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰ بعد از ظهر -
29 بازدید

استاندار سمنان؛

آموزش و پرورش زمینه برگزاری حضوری کلاس‌ها را فراهم کند

 

 استاندار سمنان با اشاره به وضعیت کامل آبی کرونایی استان گفت: آموزش و پرورش از هم‌اکنون زمینه لازم را برای برگزاری کلاسهای درس و مدارس به صورت حضوری پس از برگزاری امتحانات فراهم‌ کند.

 

سیدمحمدرضا هاشمی شامگاه شنبه در نشست ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا در سالن جلسات یادگار امام (ره) استانداری افزود: تمامی شهرستان های استان سمنان در وضعیت رنگ بندی آبی کرونایی قرار دارند، اما همچنان رعایت پروتکل ها باید در دستور کار باشد.

 

استاندار سمنان تاکید کرد : استفاده از ظرفیت های طرح شهید سلیمانی، بهترین راه مبارزه با ویروس و رعایت پروتکل ها و تشویق مردم به استفاده از تزریق دُز سوم واکسن است.

وی ابراز داشت: کل استان سمنان و تمامی شهرستان های استان در حال حاضر در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند اما لازم است تا تدابیر لازم در ورودی های استان وجود داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه تمامی دستگاه های اجرایی استان با استفاده از ظرفیت های موجود، موظف و مکلف هستند تا در راستای اجرای مطلوب طرح مدیریت هوشمند کرونا گام بردارند، افزود: نظارت بر ورزشگاه ها، نانوایی ها و همچنین پاساژهای خرید به صورت ویژه در بحث رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان با قدرت در دستور کار قرار داشته باشد.

هاشمی گفت: همچنان باید از ظرفیت دهیاری ها برای ترغیب و تشویق روستاییان به استفاده از واکسن و تزریق دُز سوم آن در راستای مقابله با سویه جدید ویروس کرونا، به صورت ویژه بهره برد.

طبق اعلام امروز سامانه ماسک وزارت بهداشت و درمان تمام هشت شهرستان استان سمنان در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.

منبع: استانداری سمنان

اشتراک گذاری