امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

دستگیری سارقان ۹۶ فقره سرقت سیم و کابل سمنان و دامغان

کد خبر: 5963
زمان انتشار: ۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۳ بعد از ظهر -
43 بازدید

فرمانده انتظامی استان سمنان؛

دستگیری سارقان ۹۶ فقره سرقت سیم و کابل سمنان و دامغان

 

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: سه عضو باند سارقان سیم و کابل هوایی از شهرهای سمنان و دامغان دستگیر و به ۹۶ فقره سرقت اعتراف کردند.

 

 سردار عبداله حسنی عصر سه شنبه به خبرنگاران اظهار داشت: سه جوان ۲۵، ۲۱ و ۱۸ ساله در عملیات پلیس استان دستگیر و مجرمان دستگیر شده در تحقیقات خود به ۹۶ فقره سرقت سیم و کابل هوایی در سطح شهرستان های سمنان و دامغان در یک سال گذشته اعتراف کردند.

 

وی ادامه داد: در پی اعلام شکایت نماینده اداره برق منطقه ای مبنی بر وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل هوایی در سطح شهرستان دامغان و با توجه به مشکلات پیش آمده در این راستا اقدامات جدی و پیگیرانه ماموران انتظامی در این خصوص آغاز شد.

حسنی خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان با طرح موضوع در قرارگاه سرقت و انجام اقدامات اولیه با جدیت پیگیری مساله را آغاز کردند.

وی با اشاره به تحقیقات میدانی، اطلاعاتی و بهره گیری ماموران انتظامی از تجهیزات پلیسی گفت: در نیمه های شب گذشته، یک دستگاه خودروی پراید در گشت هدفمند یگان امداد شهرستان دامغان مشاهده و در یک عملیات نفس گیر متوقف شد و سارقان در این راستا شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه سارقان، غیر بومی و دارای سوابق متعدد کیفری بودند گفت: ارزش ریالی اموال برابر نظر کارشناسان امر بالغ بر ۶ میلیارد ریال برآورد شد.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری