امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳

جایگزین کردن حیوانات خانگی در برابر فرزند آوری ناپسند است

کد خبر: 6060
زمان انتشار: ۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۹ بعد از ظهر -
35 بازدید

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان؛

جایگزین کردن حیوانات خانگی در برابر فرزند آوری ناپسند است

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان بر ضرورت انجام برنامه‌ریزی در زمینه خانواده و افزایش نرخ فرزند آوری در استان سمنان تأکید کرد و گفت:جایگزین کردن حیوانات خانگی در برابر فرزند آوری ناپسند است.

 

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که با حضور هاشمی، استاندار سمنان و در دفتر امام جمعه سمنان برگزار شد اظهار داشت: در زمینه فرزندآوری و همچنین گفتمان‌سازی و فرهنگسازی در این زمینه کوتاهی صورت گرفته است.

 

وی با اشاره به ضرورت انجام فرهنگ‌سازی و گفتمان‌سازی در زمینه فرزندآوری گفت: در استان سمنان نیز باید در این زمینه برنامه‌ریزی لازم صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با بیان اینکه جایگزین کردن حیوانات خانگی در برابر فرزند آوری ناپسند است تصریح کرد: یکی از دلایل وضعیت موجود فاصله گرفتن از دین و فرهنگ دینی است.

حجت الاسلام و المسلمین مطیعی با بیان اینکه یکی دیگر از دلایل وضعیت موجود و گرایش به پرورش حیوانات خانگی سوق به سبک فرهنگ غربی است گفت: جایگزین کردن حیوانات خانگی در برابر فرزند آوری ناپسند است.

وی با بیان اینکه باید آسیب‌شناسی لازم در زمینه کاهش نرخ رشد جمعیت انجام شود افزود: باید در جهت رفع آسیب کاهش رشد جمعیت اقدامات اساسی انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان کاهش نرخ رشد جمعیت را یک نقص دانست و گفت: دولت باید زمینه و بستر برای ازدواج جوانان را فراهم کند.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری