امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

افتتاح و کلنگ زنی ۳۴ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۳۹۷ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال

کد خبر: 6307
زمان انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹ بعد از ظهر -
46 بازدید

سرپرست فرمانداری سرخه؛

افتتاح و کلنگ زنی ۳۴ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۳۹۷ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال

 

 فرماندار سرخه گفت: ۳۴ طرح عمرانی و اقتصادی این شهرستان با صرف اعتبار یکهزار و ۳۹۷ میلیارد و ۹۵۵ میلیون ریال به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

 

حجت‌الله کرمانی اظهار داشت: ۲۴ طرح عمرانی با اعتبار ۴۲۵ میلیارد و ۴۶۳ میلیون ریال و ۲ طرح اقتصادی با اعتبار ۳۸ میلیارد و ۲۰۱ میلیون ریال در شهرستان سرخه به مناسبت دهه فجر افتتاح می‌شود.
وی ادامه داد: عملیات اجرایی هفت طرح‌ عمرانی با اعتبار ۱۸۴ میلیارد و ۲۹۱ میلیون ریال و یک طرح اقتصادی با اعتبار ۷۵۰ میلیارد ریال دهه فجر امسال در شهرستان سرخه آغاز می‌شود.
وی تصریح کرد: در مجموع ۴۶۳ میلیارد و ۶۶۴ میلیون ریال برای افتتاح طرح‌های اقتصادی و عمرانی شهرستان سمنان در دهه فجر هزینه شده است.
کرمانی خاطرنشان کرد: ۳۴ طرح آماده افتتاح و کلنگ‌زنی در شهرستان سرخه به مناسبت دهه فجر امسال به وسیله ۹ دستگاه اجرایی برنامه‌ریزی و اجرا شده است.
وی یادآور شد: از مجموع طرح‌های آماده افتتاح در دهه فجر امسال در شهرستان سرخه، پنج طرح در زمینه برق، یک طرح در زمینه آبرسانی، ۲ طرح در زمینه راه، ۱۰ طرح در زمینه کشاورزی، پنج طرح در زمینه گازرسانی، یک طرح در زمینه کمک به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و ۲ طرح مربوط به بخش صنعت، معدن و تجارت است.
فرماندار سرخه گفت: ۲ طرح در زمینه آب، سه طرح در زمینه برق، یک طرح در بخش گازرسانی، یک طرح مربوط به اوقاف و امور خیریه و یک طرح مربوط به شهرداری، از طرح‌هایی است که عملیات اجرایی آن به مناسبت دهه فجر آغاز می‌شود.

 

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری