امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

افتتاح و کلنگ زنی ۴۱ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال

کد خبر: 6472
زمان انتشار: ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸ بعد از ظهر -
53 بازدید

فرماندار میامی؛

افتتاح و کلنگ زنی ۴۱ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال

 

فرماندار میامی گفت: ۴۱ طرح عمرانی و اقتصادی دهه فجر با اعتباری بالغ‌ بر ۸۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان بهره برداری و کلنگ‌زنی می شود.

 

احمد ملایری افزود: بیشترین طرح‌های افتتاحی امسال به جهاد کشاورزی شهرستان میامی با ۱۵ طرح و اعتباری حدود ۶۰ میلیارد ریال اختصاص دارد.

 

وی گفت: اداره راه و شهرسازی ۲ طرح به مبلغ ۱۱۲ میلیارد ریال، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری یک طرح به مبلغ ۲۱میلیاردو ۶۷۰ میلیون ریال، بنیاد مسکن چهار طرح به مبلغ ۱۲میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال اعتبار در ایام پیروزی انقلاب اسلامی در سطح شهرستان طرح آماده بهره‌برداری دارند.
ملایری با اشاره به رشد سه برابری طرح های افتتاحی دهه فجر امسال نسبت به سال گذشته در این شهرستان، گفت: در سطح دهیاری‌های بخش کالپوش و مرکزی نیز ۶ طرح بااعتبار ۳۰ میلیارد ریال، اداره امور عشایری یک طرح به مبلغ یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال، آب و فاضلاب یک طرح به مبلغ با ۸۵ میلیاردو ۵۰۰ میلیون ریال، برق منطقه‌ای یک طرح به مبلغ ۳۰۲ میلیاردو ۸۴۰ میلیون ریال، توزیع برق هفت طرح به مبلغ ۱۳۰ میلیاردو ۷۷۰ میلیون ریال، کمیته امداد ۲ طرح به مبلغ ۲۴ میلیارد ریال و نوسازی مدارس یک طرح به مبلغ ۴۳ میلیارد ریال بذای افتتاح در دهه فجر دارند.
فرماندار میامی با اشاره به اینکه ۱۳ طرح عمرانی و اقتصادی در سطح شهرستان کلنگ زنی می شود، اظهارداشت: این طرح ها با اعتبار ۴۳۷میلیاردو ۸۳۰ میلیون ریال در بخش های مختلف کلنگ زنی می‌شود.
وی ادامه داد: اداره آب و فاضلاب با پنج طرح، توزیع برق با ۲طرح، اداره منابع طبیعی با ۲طرح، شهرداری رضوان با یک طرح، نوسازی مدارس با یک طرح و اداره راه و شهرسازی با ۲طرح، عملیات اجرایی طرحهای خود را آغاز می‌کنند.

فرماندار میامی تصریح کرد: طرح‌های کلنگ زنی امسال به نسبت سال گذشته ۲ برابر رشد داشته است.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اقدامات انجام شده در ناحیه صنعتی بخش کالپوش،گفت: برای اجرای این طرح اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال جهت آغاز عملیات اجرایی اختصاص یافته است.

فرماندارمیامی در خصوص تخصیص اعتبارات از سوی  مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ۵۳۰ میلیارد ریال در راستای محرومیت زدایی و ۵۰ میلیارد ریال جهت پیشبرد توسعه روستایی اختصاص یافته است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری