امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

آموزش دانش‌آموزان در هفت شهرستان استان به صورت مجازی

کد خبر: 6670
زمان انتشار: ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۸ بعد از ظهر -
35 بازدید

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان؛

آموزش دانش‌آموزان در هفت شهرستان استان به صورت مجازی

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: آموزش دانش‌آموزان در هفت شهرستان استان به دلیل قرارگیری در وضعیت قرمز کرونایی در بستر برنامه شاد و به صورت مجازی دنبال می شود.

 

محمد دستورانی ابراز داشت: آموزش در تمام دوره‌های تحصیلی در شهرستان های سمنان، شاهرود، سرخه، مهدیشهر، دامغان، گرمسار و آرادان به منظور حفظ سلامت دانش آموزان با توجه به شرایط قرمز کرونایی به صورت مجازی دنبال می‌شود.
وی ادامه داد: کادر اداری و اجرایی در تمام دوره‌های تحصیلی در تمام شهرستان‌های قرمز کرونایی استان سمنان برای پاسخگویی باید در مدرسه‌ها حضور داشته باشند.
وی اضافه کرد: براساس اعلام ستاد مقابله با کرونا استان سمنان، میامی تنها شهرستان زرد کرونایی استان است که آموزش در این شهرستان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
دستورانی تصریح کرد: آموزش در شهرستان‌های قرمز کرونایی استان سمنان از فردا سی‌ام بهمن تا پایان هفته به صورت مجازی دنبال می‌شود و هفته آینده با توجه به اعلام رنگ‌بندی جدید کرونایی درباره نحوه آموزش‌ها در استان سمنان تصمیم‌گیری می‌شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: آموزش با وجود شرایط کرونایی در استان تعطیل نیست و معلمان با روش‌های کاربردی آموزش در فضای مجازی را با بالاترین بازدهی دنبال می‌کنند.

 

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری