امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پلاک گذاری ۲۱۵ دستگاه ماشین‌آلات کشاورزی امسال در استان سمنان

کد خبر: 6852
زمان انتشار: ۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۴ بعد از ظهر -
28 بازدید

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان؛

پلاک گذاری ۲۱۵ دستگاه ماشین‌آلات کشاورزی امسال در استان سمنان

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: سمنان با پلاک‌گذاری ۲۱۵ خودرو از نوع ماشین‌آلات کشاورزی از ابتدای امسال تاکنون جزو استان‌های برتر کشور در سنددار کردن ماشین‌آلات کشاورزی است.

 

سرهنگ موسی بزرگی ابراز داشت: روند اداری سند دار شدن ۴۲۷ خودرو از نوع ماشین آلات کشاورزی استان سمنان در حال انجام است.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان افزود: پلیس به منظور همراهی با کشاورزان در تسهیل اجرای طرح پلاک‌گذاری ماشین آلات کشاورزی به صورت فیزیکی در روستاها حضور می‌یابد.

وی ادامه داد: تردد ماشین آلات کشاورزی از مناطق دور دست روستایی به شهرها و مراکز تعویض پلاک برای سنددار کردن خودرو دشوار است و از این رو پلیس برای پلاک‌گذاری و انجام مراحل نقل و انتقالات و سنددار کردن ماشین‌آلات کشاورزی در روستاها حاضر می‌‎شود.

بزرگی بیان کرد: با حضور پلیس در محل دیگر نیازی به انتقال ماشین آلات کشاورزی به مراکز تعویض پلاک نیست و صرفا مالکان خودرو باید پس از حضور پلیس و ثبت مشخصات خودرو به مراکز تعویض پلاک برای انجام روند اداری و دریافت سند مراجعه کند.

وی تصریح کرد: برقراری بیمه شخص ثالث و برخورداری از مزایای آن در حوادث احتمالی، بهره مندی از خدمات تسهیلات بانکی ادوات و قطعات مورد نیاز تراکتور و کمباین و استفاده از تسهیلات و خدمات سوخت ماشین برابر برنامه اینترنتی و سامانه سوخت از مزایای سند مالکیت و پلاک خودروهای کشاورزی است.

بزرگی با بیان اینکه پلیس برای پلاک‌گذاری ماشین‌آلات کشاورزی در نقاط دورافتاده استان سمنان نهایت همکاری را با مالکان ماشین‌آلات دارد، خاطر نشان کرد: سمنان در زمینه پلاک‌گذاری با هماهنگی و همراهی سازمان جهاد کشاورزی نسبت به دیگر استان‌ها وضعیت خوبی دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان یادآور شد: مرکزهای تعویض پلاک استان سمنان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به منظور جلوگیری از شیوع کرونا به هموطنان خدمات ارائه می‌دهند.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری