امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

اجازه نخواهیم داد واحدی به جمع واحد های تولیدی راکد استان اضافه شود

کد خبر: 6860
زمان انتشار: ۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۱ بعد از ظهر -
40 بازدید

استاندار سمنان؛

اجازه نخواهیم داد واحدی به جمع واحد های تولیدی راکد استان اضافه شود

 

استاندار سمنان با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم یک واحد به واحدهای راکد اضافه شود گفت: تولیدکنندگان استان نباید دغدغه‌ای در خصوص تامین نقدینگی و سرمایه در گردش در راستای تقویت تولید خود داشته باشند.

 

سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان؛ گفت: به منظور تحقق رشد اقتصادی تعیین شده برای استان، با اقدامات مناسب و از طریق راهکار افزایش بهره وری اقدام می کنیم.

 

وی با اشاره به ۴ انتصاب جدید در سطح مدیران دستگاه های اجرایی استان در روز گذشته، افزود: تاکنون ۷۶ نفر از مدیران اجرایی، ستادی، فرماندار، بخشدار و سایر موارد در استان منتصب و برخی نیز در پست های مسئولیتی خود ابقا شدند.

هاشمی ادامه داد: تا روز و ساعتی که در استان و در پست‌های مسئولیتی قرار داریم، باید با روحیه جهادی و انقلابی نسبت به خدمتگزاری به مردم اهتمام داشته باشیم.

وی تاکید کرد: تلاش داریم تا پایان سال تمام پرونده های موجود در بانک‌های عامل استان بررسی و برای پرداخت تسهیلات تعیین تکلیف شوند.

استاندار سمنان گفت: در سال آینده نیز کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با برگزاری مستمر جلسات و در راستای حمایت از تولید با قدرت ادامه خواهد یافت.

استاندار سمنان افزود: با اقدامات صورت گرفته در قالب جلسه احیای واحدهای راکد استان، ۳۱ واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشتند که نمونه یک کار عملیاتی و جهادی است.

وی اظهار امیدواری کرد:  در آینده نیز شاهد رونق بیش از پیش معیشت، اقتصاد و کسب و کار مردم استان سمنان باشیم.

هاشمی گفت: همانگونه که از ابتدای حضور در استان اعلام کردیم، اجازه نخواهیم داد واحدی به جمع واحد های تولیدی راکد استان اضافه شود.

وی اضافه کرد: در تلاش هستیم تا انشالله با این اقدامات و به کارگیری ظرفیت ها، در استان سمنان به روزی برسیم که هیچ واحد تولیدی راکدی وجود نداشته باشد.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری