امروز جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲

احداث دومین پارک فاوای کشور در استان سمنان

کد خبر: 12312
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۸ بعد از ظهر -
6 بازدید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان؛

احداث دومین پارک فاوای کشور در استان سمنان

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: یکی از مهمترین دغدغه‌های ما جلوگیری از حوادث کار است و لذا همه کارفرمایان باید موضوع ایمنی کار را جدی بگیرند

 

محمدرضا صادقی ۳۰ آبان ماه در آئین گرامیداشت سالروز تصویب آیین نامه قانون کار که در شرکت فروسیلیس ایران برگزار شد با اشاره به بروز حوادث کارگری اظهار کرد: کارفرمایان باید برای جلوگیری از حوادث کار برنامه‌ریزی بیشتری کنند.

 

وی به اهمیت نیروی انسانی در هر سازمان پرداخت و افزود: نیروهای انسانی ما، هزینه نیستند ؛ بلکه به عنوان سرمایه محسوب می شوند و لازم است کارفرمایان توجه ویژه خود را به نیروی انسانی معطوف دارند .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان برگزاری اردوها و افزایش کیفیت امور رفاهی  برای جامعه کارگری را منجر به ایجاد انگیزه و نشاط دانست و عنوان کرد: باید فاصله بین کارگر با مدیر کارگاه و کارخانه کم شود تا در صورت نیاز کارگر خواسته خود را اعلام و احساس آرامش  کند.

صادقی با تاکید بر اینکه ۵۱ درصد مشاغل استان خدماتی هستند، گفت: دومین پارک فاوای کشور در استان سمنان با بکارگیری ۱۶۰ فعال آی.تی در قالب نظام صنفی رایانه‌ای راه اندازی خواهد شد.

صادقی ورود جوانان  به عرصه گردشگری با هدف افزایش ارزش افزوده را ضروری دانست و تصریح کرد: استان سمنان  در تولید لوازم یدکی خودرو، لوازم خانگی و اینترنت اشیا (I.o.t ) پیشتاز است.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری