امروز پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

۱۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار صرف عمران و آبادانی استان سمنان

کد خبر: 12325
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۴ بعد از ظهر -
2 بازدید

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان؛

۱۴۶۰ میلیارد تومان اعتبار صرف عمران و آبادانی استان سمنان

 

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: اعتباری به میزان یکهزار و ۴۶۰ میلیارد تومان در یکسال گذشته از محل‌های مختلف به استان برای عمران و آبادانی تزریق شد.

 

علیرضا دیانی ابراز داشت: از مجموع اعتبارات اختصاص یافته به استان سمنان طی یکسال گذشته، ۸۶۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی است.

 

دیانی تصریح کرد: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی پایان سال مالی ۳۱ شهریور ماه تعیین شد و بر این اساس دستگاه‌های اجرایی ۱۰۰ درصد اعتبارات مربوط به ۱۴۰۰ را جذب کردند و تا پایان شهریور سال۱۴۰۲ برای جذب اعتبارات امسال فرصت دارند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان گفت: اولویت تخصیص اعتبارات در استان سمنان مناطق کم‌رخوردار و دورافتاده است و نظارت بر هزینه کرد اعتبارات نیز با اهتمام ویژه انجام می‌شود.

وی افزود: شعار دولت آیت الله رئیسی، احیای اهداف عالی انقلاب است که به لطف اقدام‌های دولت سیزدهم و دولتمردان، در ریل انقلاب در حرکت هستیم و با تخصیص اعتبارهای لازم، فعالیت‌های زیربنایی شهری و روستایی و روند تکمیل طرح‌های نیمه تمام به سرعت در حال انجام است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان سمنان بیان کرد: ۸۱۵ میلیارد تومان تسهیلات از محل تبصره ۱۸ به تولیدکنندگان استان سمنان با هدف رونق تولید پرداخت شد که این میزان پرداختی چشمگیر است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری