امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

مصدومیت ۲نفر در برف ییلاق‌های مهدی‌شهر

کد خبر: 13990
زمان انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۴ بعد از ظهر -
1 بازدید

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان؛

مصدومیت ۲نفر در برف ییلاق‌های مهدی‌شهر

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه دو نفر در برف ییلاق‌های مهدیشهر مصدوم شدند، گفت: امدادرسانی به خودروهای گرفتار برف در محورهای استان سمنان ادامه دارد.

 

مظفر محمد خانی ضمن بیان اینکه روز گذشته دو خودرو در برف روستای ملاده مسیر ییلاقی اپرت منطقه پشلت گرفتار شدند، ابراز داشت: بلافاصله تیمی از پایگاه کوهستان شهمیرزاد برای امدادرسانی به این هشت نفر راهی منطقه شدند که باید گفت این حادثه دو مصدوم نیز برجای گذاشته است.

 

وی ضمن بیان اینکه در محور شهمیرزاد به چاشم نیز ۱۹ خودرو در برف ماندند، افزود: امدادگران پایگاه کوهستان شهمیرزاد به ۷۷ مسافر محور مذکور امداد رسانی لازم را انجام دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه امدادگران پایگاه کوهستان ابر به ۲۶ خودروی گرفتار در برف محور شاهرود – گرگان امداد رسانی کردند، ابراز داشت: با تلاش امدادگران ۷۸ سرنشین این خودروها را به مکان امن انتقال یافتند.

محمدخانی با بیان اینکه به دو خودرو با پنج مسافر در برف و کولاک محور جندق به دامغان نیز امداد رسانی شد، تصریح کرد: بین مسافران در راه مانده آب، بیسکوئیت و مایحتاج ضروری داده شد و در برخی موارد نیز به درون پایگاه‌ها انتقال پیدا کردند.

وی ضمن بیان اینکه در مجموع ۱۶۸ مسافر در محورهای برفی استان سمنان امداد رسانی شدند، افزود: از مسافران درخواست می‌شود در صورت نداشتن الزام به سفر حتماً آن را به زمان دیگری موکول کنند و تا عادی شدن شرایط جوی صبور باشد و در جاده‌های برفی تردد نکنند.

منبع: مهر

اشتراک گذاری