امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

کشف ۳۳۰کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک نیروی انتظامی سمنان و سیستان

کد خبر: 14355
زمان انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۲ بعد از ظهر -
4 بازدید

فرمانده انتظامی استان سمنان؛

کشف ۳۳۰کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک نیروی انتظامی سمنان و سیستان

 

فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۳۲۹ کیلو تریاک در عملیات مشترک ماموران مبارزه با مواد مخدر سمنان با پلیس سیستان و بلوچستان خبر داد.

 

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای بیان کرد: با اقدامات اطلاعاتی مأموران کار کشته پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان بر روی عناصر اصلی و حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر، سرنخ‌هایی از انتقال یک محموله بین دو شهر در یکی از استان‌های شرقی کشور به دست آمد.

 

وی تصریح کرد: با تکمیل اطلاعات و بررسی‌های همه جانبه مأموران، هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان برای اجرای عملیات دستگیری سوداگران مرگ و کشف محموله انجام شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: فرد قاچاقچی با یک دستگاه خودروی سواری در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان خاش در حال تردد بود که با هدایت اطلاعاتی و لحظه به لحظه مأموران عملیات ویژه استان سمنان، شناسایی و توسط تیم‌های عملیاتی پلیس تحت تعقیب و مراقبت قرار گرفت.

موقوفه‌ای ادامه داد: قاچاقچی مواد مخدر به محض اطلاع از حضور پلیس، متواری می‌شود که با شلیک دقیق مأموران به لاستیک خودرو، متهم با رها کردن ماشین و استفاده از موقعیت جغرافیایی منطقه فرار می‌کند.

وی با اشاره به کشف ۳۲۹ کیلوگرم تریاک از خودرو، افزود: تلاشی برای شناسایی و دستگیری قاچاقچی فراری ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با تاکید بر اینکه مبارزه بی امان پلیس با قاچاق مواد مخدر استمرار دارد، از عموم مردم خواست با اعلام هر گونه اخبار و اطلاعات خود به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، در ریشه کنی بلای خانمان سوز اعتیاد ایفای نقش کنند.

منبع: مهر

اشتراک گذاری