امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳

۵۶ تصادف در محورهای شرق استان سمنان طی ۱۰ روز

کد خبر: 14778
زمان انتشار: ۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۲ بعد از ظهر -
269 بازدید

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود ؛

۵۶ تصادف در محورهای شرق استان سمنان طی ۱۰ روز

 

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: ۵۶ حادثه ترافیکی در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس در محورهای شاهرود و میامی از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون ثبت شد.

 

زهره صالح نساج افزود: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ تا چهارم فروردین امسال ۵۶ حادثه ترافیکی در مرکز ارتباطات ۱۱۵ اورژانس شاهرود ثبت شد.

 

وی با بیان اینکه در پی این حادثه‌ها ۱۳۰ نفر مصدوم شدند، ابراز کرد: ۹۲ نفر از مصدومان به مراکز درمانی انتقال یافتند و ۳۸ نفر نیز در محل درمان شدند و از خدمات اورژانس استفاده کردند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود ادامه داد: طی این بازه زمانی۶ نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.

صالح نساج با بیان اینکه در این مدت اورژانس هوایی چهار پرواز داشت، اظهار کرد: ۱۱مصدوم حادثه‌های ترافیکی محورهای شاهرود و میامی به منظور ادامه درمان با بالگرد هوایی اورژانس به بیمارستان امام حسین(ع) منتقل شدند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود با ۱۷۴ کارشناس در ۱۶ پایگاه جاده‌ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.

همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات‌دهی به بیماران سرپایی در این مرکز آماده است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری