امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

۷۰ خودروی متخلف نوروزی در استان سمنان از ادامه مسیر منع شدند

کد خبر: 14782
زمان انتشار: ۵ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۳ بعد از ظهر -
106 بازدید

رئیس پلیس راه استان سمنان؛

۷۰ خودروی متخلف نوروزی در استان سمنان از ادامه مسیر منع شدند

 

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه با تخلفات رانندگی حادثه ساز برخورد جدی می‌شود، گفت: ۷۰ خودروی متخلف نوروزی در استان از ادامه مسیر منع شدند.

 

سرهنگ موسی بزرگی ضمن بیان اینکه طی هفته نخست تعطیلات نوروزی بالغ بر ۷۰ خودرو با تخلفات حادثه ساز توقیف و از ادامه مسیر منع شدند، ابراز داشت: در برخی مواقع وقوع این تخلفات حادثه ساز از قبیل تغییر مسیر ناگهانی، انحراف به چپ و عدم رعایت فاصله طولی می‌تواند عواقب جبران ناپذیری برای یک خانواده به همراه بیاورد لذا با این نوع تخلفات رانندگی حادثه ساز به طور جد برخورد می‌شود.

 

وی ضمن بیان اینکه طی تعطیلات هفته اول نوروز تخلفات رانندگی به نسبت مدت مشابه سال قبل رشد داشته است، افزود: در صورتی که موارد فوق رعایت شود قطعاً با کاهش این آمار مواجه خواهیم بود لذا برخورد جدی با رانندگان متخلف در دستور کار است.

رئیس پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه بیشترین سوانح رانندگی در استان واژگونی خودرو است، ابراز داشت: رعایت سرعت مطمئنه، استراحت یک ربع بعد از هر دو ساعت رانندگی، پرهیز از هر گونه شتاب و عجله و داشتن فاصله طولی مناسب می‌تواند از وقوع این حوادث تلخ و غیر قابل جبران پیشگیری کند.

بزرگی با بیان اینکه هم اکنون تردد در محورهای مواصلاتی استان سمنان روان گزارش شده است، اضافه کرد: مشکل خاصی در جاده‌ها وجود ندارد و تردد به صورت عادی در جریان است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری