امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
انتخابی عجیب و بهت آور از سوی مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان!!

هاشمی استاندار سمنان مدیر برتر در حوزه حضور میدانی ستاد سفر!!!

مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان با اشاره به ارزیابی‌های صورت گرفته، دستگاه‌های برتر ستاد هماهنگی خدمات سفر این استان را معرفی کرد.
کد خبر: 14881
زمان انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳ بعد از ظهر -
287 بازدید

انتخابی عجیب و بهت آور از سوی مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان!!

هاشمی استاندار سمنان مدیر برتر در حوزه حضور میدانی ستاد سفر!!!

مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان با اشاره به ارزیابی‌های صورت گرفته، دستگاه‌های برتر ستاد هماهنگی خدمات سفر این استان را معرفی کرد.

 

محمود قدرتی، مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان در نوروز ۱۴۰۲ اظهار کرد: امسال اتفاقات بسیار خوبی در قالب ستاد هماهنگی خدمات سفر انجام گرفت و هماهنگی بسیار خوبی بین بخش‌ها و کمیته‌های مختلف وجود داشت.

 

قدرتی با اشاره به اینکه جلسات ستاد هماهنگی خدمات سفر استان به صورت منظم برگزار شد و مصوبات به پس از تصویب به صورت جدی از سوی اعضا پیگیری شد گفت: مصوبات این ستاد به صورت دقیق اجرایی و مسائل و موارد مختلف رصد و پایش شد.

 

وی بیان کرد: استان سمنان در همه شاخص‌های سفر نتایج بسیار خوبی را به دست آورد و شاخص اصلی که رضایتمندی مسافران و زائران مردم بود به خوبی کسب شد و این‌ها همگی مرهون تلاش و همکاری همه اعضا بود که خدماتشان قابل قدردانی است.

مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان گفت: بر اساس مشاهدات، نظارت‌های میدانی و مستندات موجود، ارزیابی دستگاه‌های مختلف مرتبط با ستاد خدمات سفر انجام شده و در این راستا هیچ‌گونه پیش‌داوری انجام نشده و به عبارتی ارزیابی‌ها بر اساس شاخص‌ها و ملاک‌های تعیین شده صورت گرفت و دستگاه‌های برتر معرفی شده‌اند و باید گفت اینها بدین معنا نیست که دیگر دستگاه‌ها کوتاهی داشته‌اند و خدماتی که در راستای خدمات سفر ارائه کرده‌اند، نادیده گرفته شده است.

قدرتی ادامه داد: در حوزه حضور میدانی مسؤولان کمیته‌ها و تیم‌های ارزیاب ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان بر اساس ارزیابی‌های انجام شده سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان، محمد حمیدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان و امیر کرم‌زاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان سه مدیری بودند که به عنوان مدیران برتر در این حوزه معرفی شدند.

وی شهرداری‌های برتر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان را شهردار گرمسار در حوزه طراحی و نصب المان‌ها، شهردار شاهرود در حوزه برپایی نمایشگاه‌های صنایع‌دستی و رنگ‌آمیزی و طراحی و تبلیغات شهری و شهردار سمنان در حوزه آماده‌سازی اماکن شهری عنوان کرد.

مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استاندار سمنان دستگاه برتر در حوزه بهداشت و درمان را دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود عنوان کرد و گفت: تلاش این دانشگاه‌ها در خور قدردانی است.

قدرتی جمعیت هلال‌احمر استان سمنان را در حوزه استقرار خدمات امدادی به عنوان دستگاه برتر در این حوزه عنوان کرد و افزود: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در حوزه خدمات به عنوان دستگاه برتر معرفی می‌شود.

وی دستگاه راه و شهرسازی و حمل و نقل شرق استان سمنان را به عنوان دستگاه برتر در حوزه دستگاه همکار ستاد هماهنگی خدمات سفر استان سمنان معرفی کرد و گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان نیز در حوزه اسکان به عنوان دستگاه برتر در این حوزه معرفی می‌شود.

مدیرکل دفتر بازرسی و امور حقوقی استاندار سمنان از ۲ دستگاه راه‌آهن شمال شرق و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان به خاطر فعالیت‌ها و تلاش‌های انجام شده در ستاد هماهنگی خدمات سفر استان قدردانی کرد و گفت: در حوزه فرمانداری‌ها نیز از نظر برگزاری جلسات و پیگیری مصوبات استان فرمانداری‌های شاهرود، دامغان و آرادان به عنوان سه فرمانداری برتر معرفی شدند.

منبع:فارس

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *