امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
رییس هیات فوتبال استان سمنان؛

خطر فروش امتیاز زیر گوش تیم دسته یکی فوتبال ساحلی در سمنان!!

تامین ۵۰۰ میلیون تومان برای حمایت مالی طی ۲ روز آینده لازمه جلوگیری از فروش تیم دسته یکی فوتبال ساحلی استان به دلیل مشکلات مالی است.
کد خبر: 16283
زمان انتشار: ۲۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۷ بعد از ظهر -
10699 بازدید

رییس هیات فوتبال استان سمنان؛

خطر فروش امتیاز زیر گوش تیم دسته یکی فوتبال ساحلی در سمنان!!

رییس هیات فوتبال استان سمنان گفت: تامین ۵۰۰ میلیون تومان برای حمایت مالی طی ۲ روز آینده لازمه جلوگیری از فروش تیم دسته یکی فوتبال ساحلی استان به دلیل مشکلات مالی است.

 

سید حسین زرگر ابراز داشت: ۲ تیم دسته یکی فوتبال ساحلی در سمنان وجود دارد که یکی از تیم‌ها به دلیل مشکلات مالی، درخواست فروش امتیاز داده است و تامین ۵۰۰ میلیون تومان از طریق حامی مالی، تنها راه ممانعت از این اقدام می‌تواند باشد.

 

وی افزود: یک یا ۲ روز آینده قرعه کشی مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ساحلی برگزار می‌شود و انتظار می‌رود خیران و واحدهای صنعتی در استان سمنان در راستای توجه به مسوولیت اجتماعی خود با ورزش استان در این زمینه همراهی داشته باشند.

 

زرگر با اشاره به نقش ورزش در نشاط و سلامت اجتماعی، تصریح کرد: انتظار می‌رود بخش‌های مختلف بیش از پیش همراه و حامی ورزش باشند.

رییس هیات فوتبال استان سمنان تصریح کرد: خیران و صنایعی که می‌خواهند در راستای مسوولیت اجتماعی خود تیم دسته یک فوتبال ساحلی را در سمنان همراهی و حمایت کنند، می‌توانند به هیات فوتبال شهرستان سمنان یا اداره ورزش و جوانان این شهرستان مراجعه کنند.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *