امروز جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
استاندار سمنان؛

احداث بیش از ۱۶ هزار واحد مسکن ملی در استان سمنان

هم‌اکنون بیش از ۱۶ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در این استان در حال احداث است.
کد خبر: 17097
زمان انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۱ بعد از ظهر -
484 بازدید

استاندار سمنان؛

احداث بیش از ۱۶ هزار واحد مسکن ملی در استان سمنان

استاندار سمنان گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۶ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در این استان در حال احداث است.

 

سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای مسکن استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری اظهار کرد: از تلاش‌ها و اقدامات صورت‌گرفته در خصوص ساخت مسکن در قالب طرح نهضت ملی مسکن توسط متولیان امر تقدیر و تشکر می‌کنم.

 

وی افزود: دغدغه‌ها و مسائل و موارد در بخش پیمانکاران طرح نهضت ملی مسکن باید در قالب جلسات تخصصی بررسی، پیگیری و برطرف شده و تعامل در این حوزه تقویت شود.

 

استاندار سمنان گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۶ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در این استان در حال ساخت است که اقدامات در این حوزه به‌صورت ویژه پیگیری می‌شود.

هاشمی تأکید کرد: فرمانداران باید مقوله طرح نهضت ملی مسکن را که از اولویت‌های کاری دولت سیزدهم است، به‌صورت ویژه، مستمر و هفتگی پیگیری و رسیدگی کنند تا گره‌گشایی از امور مردم محقق شود.

وی ادامه داد: دستگاه‌های متولی امر و عضو شورای مسکن استان سمنان ضرورت دارد تا در راستای گره‌گشایی از امور، تحقق هماهنگی بیشتر بین‌دستگاهی و پیشرفت روند عملیات اجرایی احداث مساکن نهضت ملی مسکن گام بردارند.

استاندار سمنان عنوان کرد: در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن، تمامی بانک‌های عامل باید به‌صورت جدی پای ‌کار بوده و همراهی مطلوب با دستگاه‌های متولی امر و مجریان طرح داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: از ظرفیت بافت فرسوده شهرها می‌توان در راستای زیباسازی و بهسازی منظر شهری و پیشبرد اهداف طرح نهضت ملی مسکن استفاده کرد.

استاندار سمنان گفت: بیش از یکهزار بنگاه املاک در HDK استان وجود دارد که در راستای بهبود و ساماندهی قیمت زمین، مسکن و اجاره‌بها، نظارت مستمر و ویژه در این حوزه در دستور کار است و به‌واسطه اقدامات انجام شده تاکنون بیش از ۳۰ بنگاه متخلف و بدون‌ مجوز پلمب شده است.

منبع: فارس

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *