امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
رئیس پلیس راهور استان سمنان؛

زیر گرفتن پژو در بلوار قائم سمنان عمدی بوده است!!

بررسی های کارشناسانه در خصوص این تصادف ادامه دارد.
کد خبر: 17130
زمان انتشار: ۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۳ بعد از ظهر -
508 بازدید

رئیس پلیس راهور استان سمنان؛

زیر گرفتن پژو در بلوار قائم سمنان عمدی بوده است!!

رئیس پلیس راهور استان سمنان تصادف شدید بین تریلی کشنده و پژو در خیابان های مرکزی شهر سمنان را تصادفی عمدی و ناشی از تعقیب و گریز آنها اعلام کرد.

 

سرهنگ تقی کبیری یکم شهریور در جمع خبرنگاران با اشاره به تصادف عجیب درون شهری روز گذشته در سمنان که منجر به زیرگرفتن یک خودروی پژو با سه سرنشین شد و اظهار کرد: بررسی های کارشناسانه در خصوص این تصادف ادامه دارد.

 

به گزارش ایسنا، در جریان یک سانحه در یکی از خیابان های مرکزی سمنان در سی ام مردادماه یک خودروی کشنده تریلی یک خودروی پژو را زیر گرفت و خوشبختانه هر سه سرنشین این خودروی پژوی ۴۰۵ به شکل معجزه آسایی جان سالم به در بردند.

 

در این سانحه رانندگی که برای ساعاتی در رفت و آمد خودروها اختلال ایجاد کرد، راننده خودرو پژو علی رغم مصدومیت شدید، با تلاش نیروهای امدادی به موقع رهاسازی و به بیمارستان منتقل شد. خوشبختانه مصدومیت دو سرنشین دیگر جزیی بود.

در این سانحه،انحراف تریلی از خیابان و برخورد به بلوار وسط معبر، منجر به شکستن و آسیب به چند درخت در این نقطه از شهر شد.

گفته می شود که راننده پژو از راننده تریلی طلب داشته و از همین رو قصد داشته که وی را متوقف کند و از این رو به سرعت جلوی تریلی پیچیده در ادامه تریلی نیز کنترل خودرو را از دست داده و ضمن زیرگرفتن پژو باعث آسیب به بخشی از جداره میانی خیابان و درخت ها و فضای سبز بلوار می شود.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *