امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
در عملیات مشترک پلیس سمنان و کرمانشاه اتفاق افتاد؛

دستگیری سارق مسلح و کشف محموله مواد مخدر

اعضای تیم اعزامی فرماندهی انتظامی استان سمنان در ۲ عملیات مشترک با پلیس استان کرمانشاه موفق به دستگیری سارق مسلح و توقیف خودروی حامل مواد مخدر شدند.
کد خبر: 17218
زمان انتشار: ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵ بعد از ظهر -
55 بازدید

در عملیات مشترک پلیس سمنان و کرمانشاه اتفاق افتاد؛

دستگیری سارق مسلح و کشف محموله مواد مخدر

اعضای تیم اعزامی فرماندهی انتظامی استان سمنان در ۲ عملیات مشترک با پلیس کرمانشاه موفق به دستگیری سارق مسلح و توقیف خودروی حامل مواد مخدر شدند.

 

امیرحسین سروش‌راد، سرپرست تیم اعزامی فرماندهی انتظامی استان سمنان به استان کرمانشاه صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اعضای تیم اعزامی فرماندهی انتظامی استان سمنان در ۲ عملیات مشترک با پلیس استان کرمانشاه موفق به دستگیری سارق مسلح و توقیف خودروی حامل مواد مخدر شدند.

 

وی گفت: اعضای تیم اعزامی با استقرار در ایست و بازرسی شهید زنگنه شهرستان کنگاور موفق به شناسایی و توقیف یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر شدند.

 

سرپرست تیم اعزامی فرماندهی انتظامی استان سمنان ادامه داد: در عملیات دیگر در شهرستان هرسین طی درخواست پلیس آگاهی این شهرستان با استقرار مناسب نیروهای فرماندهی استان سمنان در محور و هوشیاری کامل آنها توانستند در عملیات غافلگیرانه و برق‌آسا یک دستگاه خودروی سمند سرقتی را توقیف و سارق مسلح داخل آن را دستگیر کنند.

منبع: فارس

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *