امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
استاندار سمنان؛

حادثه معدن طزره اگر مدیریت نمی‌شد به فاجعه تبدیل می‌شد!!

حادثه معدن زغال‌سنگ طزره دامغان و جانباختن ۶ معدنچی ناگوار بود، اما اگر مدیریت نمی‌شد به فاجعه تبدیل می‌شد و تلاش می‌شود با مدیریت این حادثه از تکرار جلوگیری شود.
کد خبر: 17413
زمان انتشار: ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۵ بعد از ظهر -
2539 بازدید

استاندار سمنان؛

حادثه معدن طزره اگر مدیریت نمی‌شد به فاجعه تبدیل می‌شد!!

استاندار سمنان نیز در این آیین گفت: حادثه معدن زغال‌سنگ طزره دامغان و جانباختن ۶ معدنچی ناگوار بود، اما اگر مدیریت نمی‌شد به فاجعه تبدیل می‌شد و تلاش می‌شود با مدیریت این حادثه از تکرار جلوگیری شود.

 

سیدمحمدرضا هاشمی با اشاره به دستاوردهای دولت سیزدهم، ادامه داد: ۱۲۷ واحد ۱۰۰ درصد راکد در این استان در دولت سیزدهم احیا شد و از اشتغالزایی در این واحدها سه‌هزار خانوار منتفع شدند.

 

وی افزود: بیکاری و حاشیه نشینی از عوامل آسیب‌های اجتماعی است و اشتغالزایی در این استان با احیای واحدهای راکد و ثروت‌آفرینی در روستاهای استان سمنان پیگیری می‌شود.

 

وی افزود: امنیت نعمت ناشناخته و سمنان جزو استان‌های امن کشور و ایران جزو کشورهای امن جهان است. امنیت کشور مرهون هدایتهای مقام معظم رهبری، وحدت بین ارکان امنیتی، همراهی مردم و شهدا است .

هاشمی با اشاره به اینکه بصیرت مردم و وحدت بین ارکان امنیتی عامل امنیت در استان سمنان است، یادآور شد: سمنان جزو استان‌های کشور بدون معتاد متجاهر است.

به گفته هاشمی استان سمنان سالانه‌ میزبان ۱۷ میلیون مسافر است و ارتقای خدمات رفاهی و تامین امنیت در اولویت کاری مسوولان در این استان قرار دارد.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *