امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان؛

وقوع ۶۲ حادثه در استان سمنان طی یک هفته گذشته

از این تعداد بیشترین سوانح با ۳۲ مورد مربوط به حوادث جاده ای است.
کد خبر: 17422
زمان انتشار: ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۶ بعد از ظهر -
190 بازدید

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان؛

وقوع ۶۲ حادثه در استان سمنان طی یک هفته گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع ۶۲ مورد حادثه طی یک هفته گذشته در استان خبر داد و گفت: از این تعداد بیشترین سوانح با ۳۲ مورد مربوط به حوادث جاده ای است.

 

علیرضا باغبان ضمن بیان اینکه طی یک هفته گذشته یعنی از یازدهم لغایت هفدهم شهریور ماه هلال احمر استان سمنان به ۶۲ مورد حادثه امداد رسانی کرده است، ابراز داشت: از این تعداد سوانح جاده‌ای با ۳۶ مورد و خدمات حضوری با ۲۶ مورد بیشترین فراوانی حوادث را به خود اختصاص داده است.

 

وی ضمن بیان اینکه طی مدت مذکور یک هزار و ۲۱۶ حادثه دیدند، افزود: از این تعداد ۱۳۳ نفر حوادث جاده‌ای، ۴۱ نفر خدمات حضوری، یک هزار و ۳۷ نفر خدمات مناسبتی، یک مورد شهری و چهار نفر کوهستان را شامل می‌شود.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه ۳۶ نفر از حوادث مختلف توسط هلال احمر نجات یافتند، ابراز داشت: سه نفر به صورت سرپایی در محل درمان و مابقی برای ادامه سیر مداوا به مراکز درمانی انتقال یافتند.

باغبان بابیان اینکه طی این عملیات‌ها ۷۸ تیم شامل ۳۲۵ نفر در حوادث مختلف امداد رسانی را انجام دادند، تصریح کرد: نیروهای هلال احمر نه تنها برای تعطیلات دهه آخر صفر بلکه در تمام طول سال آماده خدمت رسانی به هموطنان در ۲۴ ساعت شبانه روز هستند.

وی افزود: از رانندگان درخواست می‌شود در ایام منتهی به تعطیلات ۲۸ صفر برای پیشگیری از حوادث تلخ و غیر قابل جبران ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی با سرعت مطمئنه و هوشیاری رانندگی کنند.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *