امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
استاندار سمنان؛

هر منزل در استان‌ به یک زائر سرا برای پذیرایی از زائران امام‌هشتم(ع) تبدیل شود!!!

هر منزل در استان سمنان‌ به یک زائر سرا و موکب برای پذیرایی از زائران امام‌هشتم(ع) تبدیل شود
کد خبر: 17431
زمان انتشار: ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵ بعد از ظهر -
18716 بازدید

استاندار سمنان؛

هر منزل در استان‌ به یک زائر سرا برای پذیرایی از زائران امام‌هشتم(ع) تبدیل شود!!!

استاندار سمنان گفت: تمامی اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر به مسافران و زائران در ایام‌ پایانی ماه صفر به صورت آماده باش و کشیک باشند.

 

سید محمدرضا هاشمی عصر شنبه ۱۸ شهریور در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر به مسافران و زائران استان در محل سالن جلسات یادگار امام(ره) استانداری با بیان اینکه تمامی ما مسئولان در سطح استان خادم الرضا هستیم، گفت: تمامی مهمانسرا ها و خدمات رفاهی دولتی و ادارات و دستگاه های اجرایی در ایام‌پایانی ماه صفر در اختیار زائران و مسافران امام هشتم(ع) قرار گیرد.

 

وی افزود: تامین سوخت برای زائران و مسافران در جایگاه های سوخت سطح راه های استان به صورت ویژه در دستور کار باشد.

 

استاندار سمنان ادامه داد: اینکه هر منزل در استان سمنان‌ به یک زائر سرا و موکب برای پذیرایی از زائران امام‌هشتم(ع) تبدیل شود، بسیار زیبنده است.

وی اضافه کرد: دهیاران مستقر در مسیر راه اصلی زائران و مسافران‌ امام‌ هشتم(ع) باید امکانات روستا را برای خدمت رسانی مطلوب به زائران به کارگیرند.

استاندار سمنان تصریح کرد: استقرار ۲ نانوایی کشیک در هر شهر، داروخانه کشیک، نظارت بر بازار و مجتمع های بین راهی در ایام تعطیلات پایان ماه صفر توسط تعزیرات، استقرار هلال احمر و تیم های راهداری و حمل و نقل جاده ای از جمله مواردی است که باید در دستور کار باشد.

منبع: ایسنا

پ ن: بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به این سخنان استاندار واکنش نشان داده اند و می گویند گویا استاندار سمنان از سفره های خالیو وضعیت معیشتی مردم با خبر نیست !!

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *