امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
رئیس کل دادگستری استان سمنان؛

آمار سرقت در استان سمنان کاهش یافته است

طی ۶ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد کاهش اعداد و ارقام در حوزه سرقت و تجاوز به عنف و اکراه، سرقت مسلحانه و قتل در استان سمنان بودیم.
کد خبر: 17454
زمان انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۲ بعد از ظهر -
183 بازدید

رئیس کل دادگستری استان سمنان؛

آمار سرقت در استان سمنان کاهش یافته است

رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: طی ۶ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد کاهش اعداد و ارقام در حوزه سرقت و تجاوز به عنف و اکراه، سرقت مسلحانه و قتل در استان سمنان بودیم.

 

محمدجعفر عبداللهی، رئیس کل دادگستری استان سمنان ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان در سالن اجتماعات دادگستری کل استان سمنان اظهار کرد: با مدد و مساعدت شورای تأمین استان سمنان، ارکان امنیتی تا قضائی، انتظامی و نظامی تحت مدیریت استاندار و راهبری نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان، امنیت پایدار در این استان محقق شده است.

 

وی افزود: طی ۶ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد کاهش اعداد و ارقام در حوزه سرقت و تجاوز به عنف و اکراه، سرقت مسلحانه و قتل در استان سمنان بودیم.

 

رئیس کل دادگستری استان سمنان تأکید کرد: سمنان، استان بی‌دغدغه‌ای است، به اعتبار اینکه به صورت شبانه‌روزی وقت خود را برای ساماندهی هرچه بیشتر امور به کار گرفتیم.

عبداللهی خاطرنشان کرد: انشاء‌الله امنیت پایداری را برای مردم شریف استان توانسته باشیم به ارمغان بیاوریم.

وی بیان کرد: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان آنچه که در توان داشت در جهد و تلاش خود به کار بست و وقت خود را صرف این مهم کرد.

منبع: فارس

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *