امروز جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان؛

۲۳۸ خانواده دارای سه فرزند در استان سمنان زمین‌دار شدند

۲۳۸ خانواده دارای سه فرزند و بیشتر، در قالب قانون جوانی جمعیت، صاحب زمین برای ساخت خانه شدند.
کد خبر: 17723
زمان انتشار: ۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۵ بعد از ظهر -
1752 بازدید

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان؛

۲۳۸ خانواده دارای سه فرزند در استان سمنان زمین‌دار شدند

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: ۲۳۸ خانواده دارای سه فرزند و بیشتر، در قالب قانون جوانی جمعیت، صاحب زمین برای ساخت خانه شدند.

 

محمد حسینی طباطبایی ابراز کرد: واگذاری زمین به خانوارهای دارای سه فرزند و بیشتر در قالب قانون حمایت از جوانی جمعیت در قطعات ۲۰۰ مترمربعی و برای ساخت خانه ویلایی به صورت سهم سه‌دانگ سه‌دانگ به مادر و پدر فرزند واگذار می‌شود.

 

وی اضافه کرد: از مجموع ۲۳۸ قرارداد واگذاری زمین به خانوارهای مشمول ماده چهار قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (خانواده‌های دارای سه فرزند به بالا) ۲۹ قرارداد واگذاری مربوط به شهرهای مهدیشهر و شهمیرزاد و پنج قرارداد واگذاری مربوط به دامغان است.

 

وی بیان کرد: چهار قرارداد واگذاری زمین در قالب ماده چهار قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مربوط به گرمسار و آرادان و ۲۰۰ قرارداد واگذاری مربوط به شهر جدید ایوانکی است.

حسینی طباطبایی با بیان اینکه واگذاری زمین به دیگر خانواده‌های مشمول در حال طی مراحل قانونی است، تصریح کرد: برای واگذاری زمین در قالب ماده چهار قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شهر سمنان مشکل وجود دارد و رفع این مانع در دست پیگیری است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان گفت: متقاضیان واجد شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام کنند تا مراحل قانونی برای واگذاری اقساطی زمین اقدام شود.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *