امروز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
رییس کل دادگستری استان سمنان؛

عزم جدی دستگاه قضایی برای راه‌اندازی کارخانه سیمان بیارجمند

عزم جدی دستگاه قضایی، راه‌اندازی کارخانه سیمان بیارجمند را در مسیر ساماندهی قرار داده و رفع نارضایتی و مشکلات سهام‌داران این کارخانه در دستور کار است.
کد خبر: 17781
زمان انتشار: ۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۰ بعد از ظهر -
144 بازدید

رییس کل دادگستری استان سمنان؛

عزم جدی دستگاه قضایی برای راه‌اندازی کارخانه سیمان بیارجمند

رییس کل دادگستری استان سمنان گفت: عزم جدی دستگاه قضایی، راه‌اندازی کارخانه سیمان بیارجمند را در مسیر ساماندهی قرار داده و رفع نارضایتی و مشکلات سهام‌داران این کارخانه در دستور کار است.

 

محمدجعفر عبداللهی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: کارخانه سیمان بیارجمند از سال ۱۳۸۵ ثبت شد و با پیشرفت‌ فیزیکی ۴۵ درصدی در تأمین تجهیزات، قطعات و انعقاد قرارداد با بانک‌های عامل همراه بوده است که در مسیر راه‌اندازی با مشکلاتی مواجه بوده و سرمایه‌گذاری ۳۸ هزار سهام‌دار بلاتکلیف باقی ماند.

 

وی به پیگیری‌های قانونی برای رفع نارضایتی سهام‌داران اشاره کرد و گفت: دستوری به دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در استان سمنان درخصوص راه‌اندازی و رفع مشکلات پیش روی این واحد تولیدی داده شد تا به سرعت پیگیری شود.

 

رییس کل دادگستری استان سمنان تصریح کرد: پیگیری‌های دستگاه قضایی در نهایت نتیجه بخش بود و با تغییر در هیات مدیره، متشکل از افراد خبره و ورود قانونی سرمایه‌گذار مطمئن، علاوه بر اینکه زمینه‌های امید برای حفظ سرمایه، سهام‌داران فراهم شده است، راه‌اندازی این واحد تولیدی در مرحله جدیدی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه عزم جدی دستگاه قضایی استان سمنان در موضوع تولید، اشتغال، امنیت سرمایه‌گذاری و احیای واحدهای راکد ادامه دارد، ابراز کرد: انتظار می‌رود در راه‌اندازی این واحد تولیدی استمرار مساعدت سهام‌داران و تعهدات مسئولان مربوطه، منجر به راه‌اندازی و احیا آن شود.

عملیات اجرایی احداث کارخانه سیمان بیارجمند طرحی با هدف اشتغال‌زایی از ۱۷ سال گذشته در زمینی به‌ مساحت هشت هکتار در منطقه کم برخوردار بخش بیارجمند شهرستان شاهرود کلید خورد و بخشی از سهامداران این کارخانه مردم بیارجمند هستند اما به دلیل مشکلات گوناگون عملیات ساخت این کارخانه چند سالی متوقف شده است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *