امروز شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در سمنان؛

“طوفان‌الاقصی” طرح عادی‌سازی روابط اسرائیل با کشورهای منطقه را بهم ریخت!!

اگر جبهه حق به پا خیزد، پیروزی را خداوند برای جبهه حق و حزب الله قطعی و ضمانت کرده است.
کد خبر: 18129
زمان انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۵ بعد از ظهر -
66 بازدید

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در سمنان؛

“طوفان‌الاقصی” طرح عادی‌سازی روابط اسرائیل با کشورهای منطقه را بهم ریخت!!

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معتقد است که “طوفان‌الاقصی رویای طرح عادی‌سازی روابط اسرائیل با کشورهای منطقه را بهم ریخت.

 

سردار دریادار علی فدوی، ۲۵ مهرماه در آیین معارفه فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در حسینیه شهدای سپاه استان به تمجید از حماسه فلسطینی ها در عملیات طوفان‌الاقصی پرداخت و اظهار کرد: اگر جبهه حق به پا خیزد، پیروزی را خداوند برای جبهه حق و حزب الله قطعی و ضمانت کرده است.
وی با بیان اینکه این وعده الهی است که همواره حزب خدا غالب و پیروز است، ادامه داد: ما باید به گونه ای رفتار کنیم‌ که همواره در جبهه حق قرار داشته‌ باشیم.

 

وی، تصریح کرد: امروز به برکت ایران اسلامی، جبهه مقاومت، نفس امام راحل و همدلی پاسداران انقلاب اسلامی، توانمندی‌های حزب الله در همه جا فراگیر شده است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه‌ پاسداران انقلاب اسلامی با اذعان به اینکه ظلم از بین رفتنی است و جبهه حق باقی می‌ماند خاطرنشان کرد: طوفان الاقصی شکست مسلمی بود که‌ صهیونسیت‌ها نمی توانند از آن‌ رهایی پیدا کنند.

سردار فدوی گفت: توطئه آمریکا و صهیونیست‌ها در خصوص عادی سازی روابط اسرائیل با کشورهای منطقه، با اجرای طوفان الاقصی بهم ریخت.

وی اظهار کرد: الحمدالله وضعیت در جبهه های مقاومت خوب و صبر و استقامت رزمندگان و مردم فلسطین بی نظیر است، انشالله پیروزی خیلی سریع حاصل خواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه‌ پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاسدار اسلام است، خدارا شاکریم که این توفیق برای تعدادی از دلدادگان انقلاب، اسلام، پیامبر اکرم(ص) و امام حسین(ع) میسر شد.

سردار فدوی اضافه کرد: سپاه استانی در جغرافیای خود به مثابه کل سپاه در جغرافیای ایران اسلامی است، به همین واسطه است که مردم هر روز جلوه‌ای از خدمت سپاه پاسداران را مشاهده می‌کنند.

وی تأکید کرد: وقتی خدمتی در روالی قرار می‌گیرد که باید به صورت جهادی و در زمان کم و با منابع مالی کم اجرایی شود، سپاه‌ پاسداران انقلاب اسلامی ورود می کند.

جانشین فرمانده کل سپاه‌ پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: همانطور که‌ امام‌ راحل فرمودند، انشالله پرچم‌ انقلاب اسلامی را با انجام‌ تکالیف خود به دست صاحب اصلی اش، حضرت قائم آل محمد(عج) می سپاریم، این وعده الهی است.

سردار فدوی گفت: جوانان و نوجوانان دهه ۸۰ و ۹۰ روند درستی را در انتقال نسل به پیش گرفته اند، این روند در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز الحمدالله به خوبی در حال انجام است.

وی با تقدیر از خدمات سردار دامغانی فرمانده پیشین سپاه قائم استان سمنان اظهار کرد: سردار دامغانی در مسند دیگری برای خدمت‌ در سپاه گیلان انتخاب شدند و در سپاه سمنان‌ نیز جوان با تجربه پاسدار انقلاب اسلامی، سردار شوقانی مشغول خواهند شد که انشالله هر دو این پاسداران توانمند،‌ موفق باشند.

پمنبع: ایسنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *