امروز شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲
معاون استاندار سمنان؛

هیچ نگرانی از بابت تأمین گندم و آرد مورد نیاز نانوایی‌ها نداریم!!!

مشکل و نگرانی از بابت تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها وجود ندارد.
کد خبر: 18782
زمان انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۱ بعد از ظهر -
25 بازدید

معاون استاندار سمنان؛

هیچ نگرانی از بابت تأمین گندم و آرد مورد نیاز نانوایی‌ها نداریم!!!

 معاون استاندار سمنان با بیان اینکه ذخایر گندم و آرد استان در وضعیت خوبی قرار دارد، گفت: مشکل و نگرانی از بابت تامین آرد مورد نیاز نانوایی ها وجود ندارد.

 

محمد رضا صادقی از بررسی ۱۷ درخواست تأسیس، جابه جایی و اصلاح سهمیه نانوایان استان سمنان در آخرین نشست شورای آرد و نان خبر داد و تاکید کرد: به واسطه تائیدیه های کارشناسی که فرمانداران ما در شهرستان‌های استان در خصوص این واحدها داشتند، درخواست‌ها مورد بررسی قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه آموزش نانوایان طرحی که از سوی فنی حرفه‌ای تدوین شده و هدف آن ارتقای کیفیت نان است، تا نیمه بهمن ماه سال جاری به اجرا می‌رسد، افزود: سامانه نانی نو هنوز ایراداتی دارد که اپراتور آموزش نانوایان در ارتباط با این سامانه را نیز متقبل شده است.

 

معاون اقتصادی استاندار سمنان گفت: برای تأمین آرد مورد نیاز شهرستان‌های استان نیز مقرر شد در جلسات شورای آرد و نان این امر مورد بررسی قرار گیرد از سوی دیگر در خصوص ذخایر باید تاکید کرد همانطور که توزیع گندم و آرد صورت می‌گیرد، جایگزینی هم انجام می‌شود.

صادقی ادامه داد: خوشبختانه ذخایر ما در وضعیت خوبی قرار داشته و هیچ نگرانی از بابت تأمین گندم و آرد مورد نیاز نانوایی‌ها نداریم چرا که امسال شاهد خرید تضمینی گندم به مقدار بیش از سال‌های قبل بودیم و در نتیجه آرد مورد نیاز نانوایی‌های استان تأمین شده است.

وی با بیان اینکه موضوعی که در ارتباط با فصل سرد سال مطرح می‌شود، تأمین سوخت نانوایی‌ها است، افزود: فعالیت نانوایی‌های دوگانه سوز و نانوایی‌های پشتیبان در این خصوص به مثابه یکی از سیاست‌های ما در استان پیگیری می‌شود.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *