امروز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی شاهرود؛

کشف ۶ هزار قرص و پماد خارجی غیر مجاز در یک اتوبوس در شاهرود

روز گذشته ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان از فعالیت یک مرکز ترک اعتیاد غیر مجاز در اطراف شهرستان شاهرود مطلع شدند. 
کد خبر: 18967
زمان انتشار: ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰ بعد از ظهر -
64 بازدید

فرمانده انتظامی شاهرود؛

کشف ۶ هزار قرص و پماد خارجی غیر مجاز در یک اتوبوس در شاهرود

فرمانده انتظامی شاهرود از پلمب یک کمپ ترک اعتیاد غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ علیرضا شائینی ۸ آذرماه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: روز گذشته ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان از فعالیت یک مرکز ترک اعتیاد غیر مجاز در اطراف شهرستان شاهرود مطلع شدند.

 

وی از بازرسی از این مرکز ترک اعتیاد از سوی کارشناسان پلیس خبر داد و افزود: با حضور ماموران و بررسی مدارک، متوجه شدند مرکز فاقد مدارک قانونی است و به منظور پیشگیری از آسیب های احتمالی با هماهنگی های لازم ، مرکز ترک اعتیاد غیرمجاز پلمب شد.

 

فرمانده انتظامی شاهرود با بیان اینکه مردم نقش مهمی در کاهش تخلفات دارند ادامه داد: راه های ارتباطی متعددی برای گزارش تخلفات به پلیس پیش بینی شده که عموم شهروندان می توانند با گزارش به موقع ما را در برقراری امنیت و برخورد با تخلفات و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان کمک کنند.

سرهنگ شائینی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، موضوع را در اسرع وقت به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ و یا دیگر سازمان های مسئول اطلاع دهند.
وی گفت: پلیس برابر قوانین با هر گونه تخلف در این بخش برخورد خواهد کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود همچنین از کشف بیش از ۶ هزار انواع قرص و پمادهای غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان، ماموران پلیس با هوشیاری و دقت عمل به یک دستگاه اتوبوس که از مشهد به پایتخت در حرکت بود مشکوک و با رعایت ملاحظات شرعی و قانونی نسبت به متوقف کردن آن اقدام کردند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی پس از بازرسی دقیق و تخصصی خودرو ۶ هزار قرص و پماد خارجی غیر مجاز را که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود کشف و ضبط کردند و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

سرهنگ شائینی با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان ۲۵۰ میلیون ریال برآورد شده است خاطرنشان کرد: اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از راهبردهای عملیاتی پلیس در پیشبرد اهداف ماموریتی فرماندهی انتظامی در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشور محسوب می شود و در این زمینه همراهی و همکاری تمام نهادها و بخش ها با پلیس ضروری است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *