امروز جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
استاندار سمنان؛

احداث ۱۹ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در سمنان!

در حال حاضر بالغ بر ۱۹ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان سمنان در حال احداث است.
کد خبر: 19014
زمان انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۶ بعد از ظهر -
279 بازدید

استاندار سمنان؛

احداث ۱۹ هزار واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در سمنان!

استاندار سمنان گفت: در حال حاضر بالغ بر ۱۹ هزار واحد مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان سمنان در حال احداث است.

 

سیدمحمدرضا هاشمی، ۱۱ آذر ۱۴۰۲ با حضور بااعلام این خبر اظهار کرد: ۲ هزار و ۷۰۰ هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان برای ۴ سال در نظر گرفته شده که تاکنون یک هزار و ۶۰۰ هکتار تامین شده است.

 

وی افزود: عملیات اجرایی احداث بزرگترین سایت ویلایی سازی کشور در قالب طرح نهضت ملی مسکن با تعداد یک هزار و ۷۴ واحد در شهر دامغان آغاز شده است.

 

هاشمی خاطرنشان کرد: در حوزه روستایی نیز بالغ بر ۲ هزار و ۳۰۰ واحد روستایی نیز در قالب طرح نهضت ملی مسکن، تعهد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان است که تاکنون ۷۶ درصد پیشرفت داشته و در این زمینه در کشور پیشرو هستیم‌.

استاندار سمنان با اشاره به تسریع در روند اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در استان گفت: انشالله در آینده با تکمیل روند اجرایی واحدهای مسکونی در حال احداث نهضت ملی مسکن در شهرستان های مختلف استان، شاهد افتتاح و بهره برداری از مجتمع های مسکونی در استان در راستای تحقق وعده دولت مردمی سیزدهم خواهیم بود.

هاشمی هم‌چنین به انتخابات اسفندماه امسال اشاره کرد و گفت: بحث مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند سال جاری به عنوان یکی از ۴ راهبرد مورد تاکید مقام معظم رهبری، در دستور کار ستاد انتخابات استان قرار داشته و دارای اهمیت بسیاری است.

وی ادامه داد: ۴ راهبرد رقابت، امنیت، سلامت و مشارکت مواردی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره داشته و حائز اهمیت بوده و روند اقدامات در ستاد انتخابات استان نیز بر این اساس برنامه‌ریزی شده است.

وی به استقبال نامزدهای انتخابات در این استان پرداخت و افزود: ۸۰ درصد ثبت نام‌کنندگان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس در استان سمنان تایید صلاحیت شدند.

هاشمی عنوان کرد: انشالله با وفاق، همدلی و صمیمیت بتوانیم انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری را در اسفند سال جاری داشته باشیم.

استاندار سمنان خاطرنشان کرد: در انتخابات ۱۱ اسفند سال جاری مشارکت حداکثری مردم استان سمنان را همان‌گونه که در تمامی زمینه‌ها حضور پررنگی داشتند، در پای صندوق‌های رای مشاهده خواهیم کرد.

وی افزود: در بحث اطلاع رسانی، جهاد تبیین، ارتباط با مردم و هم‌چنین امر انتخابات، صدا و سیمای مرکز سمنان به خوبی عمل نموده است.

استاندار سمنان از کمبود منابع آبی به عنوان چالش جدی این استان کم بارش نام برد و گفت: تامین آب پایدار یکی از مطالبات به حق مردم استان است.

وی با بیان اینکه استان سمنان سالانه، میزبان مسافران بسیاری است، تصریح کرد: سالانه ۲۰ میلیون زائر از استان عبور می کند و همین ظرفیت های بالایی در استان ایجاد کرده است.

منبع: ایسنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *