امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان؛

ساخت انبار ذخیره‌سازی محصولات کشاورزی سمنان ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار دارد

سطح کل زمین این مجموعه ۲ هزار و ۵۳۸ مترمربع و سطح کل انبار یکهزار و ۷۵۰ متر مربع است.
کد خبر: 20503
زمان انتشار: ۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۰ بعد از ظهر -
51 بازدید

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان؛

ساخت انبار ذخیره‌سازی محصولات کشاورزی سمنان ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار دارد

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ساخت انبار ذخیره‌سازی محصولات و نهاده‌های کشاورزی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سمنان، گفت: این طرح عمرانی ۱۴۰ میلیارد ریال اعتبار ساخت دارد.

 

محمدرضا قاسمی روز دوشنبه در حاشیه عملیات کلنگ‌زنی انبار ذخیره‌سازی محصولات کشاورزی شهرستان سمنان افزود: سطح کل زمین این مجموعه ۲ هزار و ۵۳۸ مترمربع و سطح کل انبار یکهزار و ۷۵۰ متر مربع است.

 

وی با اینکه این انبار با هدف ذخیره‌سازی محصولات و نهاده‌های کشاورزی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سمنان احداث در دست ساخت است، گفت: مهم‌ترین شاخص این واحد ذخیره‌سازی نهاده‌های کشاورزی برای تأمین نیاز واحدهای تولیدی با حذف واسطه‌ها است.

 

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این طرح در حال حاضر پنج درصد است، گفت: با راه‌اندازی این واحد زمینه اشتغال برای سه نفر فراهم می‌شود.

قاسمی به اعتبار مورد نیاز برای راه‌اندازی انبار ذخیره‌سازی محصولات کشاورزی ویژه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سمنان اشاره کرد و افزود: آورده طرح ۹۰ میلیارد ریال بود و ۵۰ میلیارد ریال نیز از محل تسهیلات تأمین شده است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *