امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳
مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان؛

عرضه ۳۵ میلیون لیتر فرآورده سوختی در جایگاه‌های استان سمنان

مصرف بنزین نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته بیش از سه درصد افزایش داشت.
کد خبر: 21018
زمان انتشار: ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۴ بعد از ظهر -
57 بازدید

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان؛

عرضه ۳۵ میلیون لیتر فرآورده سوختی در جایگاه‌های استان سمنان

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از عرضه ۳۵ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر انواع فرآورده‌های سوختی در جایگاه‌های استان سمنان از ابتدای اجرای طرح نوروزی تا ۲۴  فروردین ۱۴۰۳ خبر داد.

 

حسین عبدلی روز یکشنبه به رسانه‌ها اظهار کرد: مصرف بنزین نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته بیش از سه درصد افزایش داشت.

 

وی با اشاره به اینکه عرضه فرآورده نفت و گاز(گازوییل) نیز ۱۰ درصد افزایش داشت، ادامه داد: مصرف گاز ( CNG) هم در این بازه زمانی نسبت به سال گذشته سه درصد افزایش را نشان می‌دهد.

 

عبدلی با بیان اینکه میزان افزایش مصرف فرآورده‌های سوختی نشان از تردد بیشتر نسبت به سال گذشته در محورهای استان سمنان دارد، ابراز کرد: بیشترین میزان مصرف سوخت مربوط به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ به مقدار ۲ میلیون ۲۰۰ هزار لیتر به ثبت رسید که این میزان ۴۸ درصد بیشتر از سال گذشته بود.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود تصریح کرد: این شرکت بر اساس بند «ه» تبصره ۱۴ ماده واحده قانون بودجه کل کشور، موظف است که تمهیداتی انجام دهد تا ۹۵ درصد از سوختگیری‌های بنزین و گازوییل با کارت شخصی رانندگان صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه کارت‌های مازاد جایگاه‌ها جمع آوری می‌شود، افزود: کارت‌های اضطراری برای خودروهای نوپلاک، تعویض پلاک و یا خودروهایی که تازه به چرخه حمل و نقل ورود پیدا کردند، برای سوختگیری در جایگاه‌ها موجود است.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *