امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳

شوک بزرگ به کارگزاران دولت سیزدهم در استان سمنان!!!

کد خبر: 21917
زمان انتشار: ۱۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲ قبل از ظهر -
32 بازدید

پزشکیان رئیس‌جمهور ایران شد؛

شوک بزرگ به کارگزاران دولت سیزدهم در استان سمنان!!!

علیرغم اینکه نتایج انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بطور رسمی از سوی وزارت کشور و رسانه‌ها اعلام شده اما خبری در خصوص بزرگترین اتفاق کشور یعنی منتخب مردم برای ریاست بر دولت در کانال‌های خبری استانداری سمنان نیست.

 

علیرغم اینکه این خبر تیتر اول همه رسانه‌های داخلی و حتی بین‌المللی است اما گویی متولیان اطلاع‌رسانی استان در خواب خرگوشی به سر می‌برند و یا شاید هم در شوک بزرگ انتخاب ملت مانده‌اند.

 

جای پرسش اینجاست که چه اتفاقی مهمتر از انتخاب رییس جمهور در کشور برای اطلاع‌رسانی به مردم وجود دارد؟ و نقش کارگزاران دولت در این خصوص چیست که تا لحظه مخابره این خبر، واکنشی به این اتفاق مهم نشان نداده‌اند.

 

این در حالی است که با بررسی اخبار منتشر شده چند ماه گذشته توسط کانال‌های منتسب به دولت سیزدهم در استان و دستگاه‌های زیر مجموعه مشاهده می‌شود که از نماز خواندن و دعا کردن فلان مسئول فیلم و کلیپ ساخته می‌شد و یا خبر بازدید از نانوایی و سرویس‌های بهداشتی هم پوشش داده می‌شد.

بنظر می‌رسد که لازم است در مهلت باقیمانده از دولت سیزدهم، تجدید نظر جدی در این حوزه اتفاق بیافتد و به رای و نظر اکثریت مردم فارغ از نگاه‌های جناحی و سیاسی احترام گذاشته شود.

اشتراک گذاری