امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان؛

تامین ۲۵۷ قطعه زمین در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شرق استان

۲۵۷ قطعه زمین در راستای اجرای طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به منظور ساخت مسکن در شهرستان‌های شاهرود و میامی تامین شد.
کد خبر: 14829
زمان انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۱ بعد از ظهر -
996 بازدید

مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان؛

تامین ۲۵۷ قطعه زمین در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در شرق استان

مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: ۲۵۷ قطعه زمین در راستای اجرای طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به منظور ساخت مسکن در شهرستان‌های شاهرود و میامی تامین شد.

 

امیر عمیدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این قطعه زمین ها از هفته آینده به ثبت نام کنندگان در شرق استان سمنان واگذار می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه آیین نامه اجرایی این طرح اسفند ماه سال گذشته به این اداره کل ابلاغ شد، ابراز کرد: برای همه ثبت نام کنندگان این طرح به منظور ساخت مسکن پرونده تشکیل شد.

 

عمیدی با بیان اینکه به هر ثبت نام کننده زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع واگذار می‌شود، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن،۲۰ هزار و ۹۰۰ نفر در شهرستان‌های شاهرود و میامی ثبت نام کردند که ۶ هزار نفر از این تعداد دارای شرایط لازم بودند.

مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان ادامه داد: یکهزار و ۹۳۷ متقاضی مسکن با واریز آورده اولیه که ۴۰ میلیون تومان است، پرونده خود را تکمیل کرده‌اند.

وی به واگذاری زمین به منظور ساخت واحدهای مسکونی ویلایی اشاره کرد و گفت: مجوز ساخت واحدهای مسکونی ویلایی برای متقاضیان شهرهای میامی، بیارجمند و کلاته خیج صادر شده است.

عمیدی افزود: ۱۸۲ هکتار زمین برای ساخت ۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان‌های شاهرود و میامی تامین شد.

منبع: ایرنا

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *