امروز چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
فرمانده انتظامی استان سمنان؛

۳ عملیات پلیسی و دستگیری ۱۰ نفر در یک روز

طی شبانه روز گذشته سه عملیات ویژه پلیسی در شهرهای استان سمنان انجام شده است
کد خبر: 14888
زمان انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۴ بعد از ظهر -
15443 بازدید

فرمانده انتظامی استان سمنان؛

۳ عملیات پلیسی و دستگیری ۱۰ نفر در یک روز

فرمانده انتظامی استان سمنان از انجام سه عملیات ویژه پلیسی در شهرهای استان خبر داد و گفت: در این راستا ۱۰ نفر دستگیر شدند.

 

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته سه عملیات ویژه پلیسی در شهرهای استان سمنان انجام شده است، ابراز داشت: این عملیات شامل دستگیری اعضای باند سارقان احشام، کشف موتورسیکلت چهارچرخ قاچاق و دستگیری عامل سرقت به عنف است.

 

وی با بیان اینکه این عملیات‌ها منجر به دستگیری ۱۰ نفر در استان سمنان شده است، افزود: پلیس استان سمنان با نگاه تیزبین خود اجازه انجام سرقت، قاچاق و موارد ناامنی را به متخلفان نمی‌دهند و در کمترین زمان این افراد را شناسایی و دستگیر می‌کند.

 

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه دو مورد از عملیات فوق مربوط به حوزه احشام می‌شود، ابراز داشت: با هوشیاری پلیس عامل سرقت به عنف احشام در منطقه سر پل ابریشم میامی دستگیر شد این فرد با ضرب و شتم و بستن دست و پای چوپان یک رأس گوسفند را سرقت و متواری می‌شود که با بهره گیری از تجهیزات به روز و هوشمند پلیس کمتر از ۱۲ ساعت این سارق به دام پلیس افتاد.

موقوفه‌ای با بیان اینکه مهمترین خبر شبانه روز گذشته مربوط به انهدام باند سارقان احشام که در سرخه، دامغان و شاهرود اقدام به سرقت کرده بودند، تصریح کرد: این هشت عضو این باند به صورت سریالی از استان‌های شمالی کشور به استان وارد و سرقت را انجام می‌دادند که در نهایت با تعقیب و گریز و تیراندازی حوزه یکی از شهرهای شاهرود در نهایت زمین گیر می‌شوند.

وی اضافه کرد: کشف یک دستگاه موتورسیکلت چهار چرخ ۶۰۰ سی سی قاچاق توسط پلیس امنیت شاهرود از یک خودرو کامیون فونون به ارزش هشت میلیارد ریال و دستگیری متهم پرونده دیگر عملیات پلیسی استان سمنان را طی شبانه روز گذشته رقم زده است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *