امروز جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان؛

چهار حادثه رانندگی طی شبانه روز گذشته با ۱۸ مصدوم در جاده های استان

از مجموع این حوادث سه مورد واژگونی و یک مورد تصادف دو خودرو با یکدیگر بوده است.
کد خبر: 15501
زمان انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۳ بعد از ظهر -
448 بازدید

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان؛

چهار حادثه رانندگی طی شبانه روز گذشته با ۱۸ مصدوم در جاده های استان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع چهار حادثه رانندگی طی شبانه روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در مجموع این حوادث ۱۸ نفر مصدوم شدند.

 

علیرضا باغبان ضمن بیان اینکه کارکنان امداد و نجات هلال احمر استان سمنان طی شبانه روز گذشته به چهار حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی امداد رسانی کردند، ابراز داشت: از مجموع این حوادث سه مورد واژگونی و یک مورد تصادف دو خودرو با یکدیگر بوده است.

 

وی ضمن بیان اینکه در این حوادث فوتی گزارش داده نشده است، افزود: این تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان منجر به مصدومیت ۱۸ نفر شده است.

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه وقوع تصادف کوئیک با توسان کیلومتر ۱۰ محور شهمیرزاد_ فولاد محله به پایگاه هلال احمر نیزوا گزارش شد، ابراز داشت: این حادثه چهار مصدوم برجای گذاشت که عملیات رهاسازی برای یک نفر نیز به انجام رسید.

باغبان در ادامه تصریح کرد: واژگونی ال ۹۰ کیلومتر پنج محور میامی_سبزوار سه مصدوم، واژگونی ال ۹۰ کیلومتر ۶۰ محور میامی_سبزوار شش مصدوم و در واژگونی پراید کیلومتر ۵۰ محور سمنان _ فیروزکوه پنج مصدوم گزارش شده است.

وی ضمن بیان اینکه عملیات رهاسازی برای دو مصدوم صورت گرفته است، افزود: برخی از این جراحت‌ها تا پایان عمر گریبانگیر فرد و اطرافیان می‌شود لذا برای پیشگیری از وقوع این حوادث تلخ تنها راهکار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *