امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
فرمانده انتظامی دامغان؛

دستگیری ۵ سارق پسته در دامغان!!

طی دو عملیات جداگانه پنج سارق پسته در دامغان دستگیر شدند
کد خبر: 17094
زمان انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۸ بعد از ظهر -
140 بازدید

فرمانده انتظامی دامغان؛

دستگیری ۵ سارق پسته در دامغان!!

 فرمانده انتظامی دامغان از دستگیری پنج سارق پسته طی دو عملیات جداگانه در این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا گشت‌های انتظامی حوزه باغات در دامغان تشدید شده است.

 

سرهنگ غلامحسین عرب صبح سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی دامغان ضمن بیان اینکه طی دو عملیات جداگانه پنج سارق پسته در دامغان دستگیر شدند، ابراز داشت: عملیات نخست در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر وجود دو سارق در باغات پسته موضوع در دستور کار رسیدگی قرار گرفت.

 

وی ضمن بیان اینکه با رصد اطلاعاتی و انجام اقدامات فنی دو سارق دارای سوابق کیفری سرقت و مواد مخدر بودند، دستگیر شدند، افزود: در بازرسی منزل یکی از متهمان ۴۵ کیلو پسته تازه و وسایل سرقتی کشف و ضبط شده است.

 

فرمانده انتظامی دامغان ضمن بیان اینکه طی عملیات دیگری سه سارق سابقه دار باغات پسته شناسایی و دستگیر شدند، ابراز داشت: در منزل یکی از این سه نفر ۳۰۰ کیلو پسته تازه کشف و ضبط شده است.

عرب ضمن بیان اینکه برای پیشگیری از بروز این سرقت‌ها در فصل برداشت پسته گشت‌های محسوس و نامحسوس در شهرستان فعال شده است، تصریح کرد: پلیس برای حمایت از کشاورزان دامغانی تا پایان برداشت محصول در کنار مردم حضور خواهد داشت.

وی ضمن بیان اینکه گشت‌های شبانه روزی برای کاهش وقوع سرقت فعال هستند، افزود: از کشاورزان پسته کار دامغانی نیز تقاضا داریم که اقدامات حفاظتی لازم شامل دیوار، حفاظ، وجود نگهبان، دوربین و غیره را برای پیشگیری از وقوع جرم حتماً انجام دهند و موارد مشکوک را گزارش کنند تا موضوع رسیدگی شود.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *