امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود؛

نجات یافتن ۲ کویرنورد مفقود در بیارجمند

در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر مفقودی 2 نفر در کویر غزازان بخش بیارجمند شهرستان شاهرود، بلافاصله تیم‌های مشترک جست‌وجو برای یافتن مفقودشدگان شکل گرفت.
کد خبر: 17281
زمان انتشار: ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۸ بعد از ظهر -
91 بازدید

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود؛

نجات یافتن ۲ کویرنورد مفقود در بیارجمند

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از پیدا شدن افراد مفقود غیربومی در کویر غزازان این شهرستان با تلاش پلیس خبر داد.

 

سرهنگ علیرضا شائینی، فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، مبنی بر مفقودی ۲ نفر در کویر غزازان بخش بیارجمند شهرستان شاهرود، بلافاصله تیم‌های مشترک جست‌وجو برای یافتن مفقودشدگان شکل گرفت.

 

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و با عنایت به اینکه فرد تماس‌گیرنده گفته بود که کویرنوردان بدون هیچ‌گونه جیره غذایی و آب در کویر سرگردان شده‌اند و با گذشت زمان شرایط برای آنها سخت‌تر خواهد شد، تلاش‌های شبانه‌روزی با استفاده از تجهیزات هوشمند پلیسی آغاز شد.

 

شائینی خاطرنشان کرد: سرانجام با تلاش و عزم جدی مأموران و با همکاری هلال‌احمر، ۲ نفر مفقودشده در عمق ۲۰ کیلومتری کویر غزازان حوالی یک دامداری متروکه با حال نامساعد پیدا و توسط کارکنان امداد و نجات هلال‌احمر به بیمارستان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه این موفقیت پلیس خوشحالی وصف‌ناپذیر خانواده آن‌ها را به دنبال داشت و از عملکرد پلیس تقدیر و تشکر کردند، از شهروندان خواست تا به دلیل گستردگی و شرایط خاص کویر استان، بدون همراه داشتن راهنمای محلی که اشراف کامل به این منطقه دارد، از سفر در منطقه کویر به‌خصوص در شب خودداری کنند.

منبع: فارس

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *