امروز سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

انجام ۲۸۰۰ جراحی در بیمارستان ولایت دامغان طی یک سال گذشته

از شهریورماه سال ۱۴۰۱ تا شهریورماه سال جاری دو هزار و ۸۰۰ عمل جراحی در بیمارستان ولایت دامغان انجام شده است.
کد خبر: 17302
زمان انتشار: ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴ بعد از ظهر -
123 بازدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

انجام ۲۸۰۰ جراحی در بیمارستان ولایت دامغان طی یک سال گذشته

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: از شهریورماه سال ۱۴۰۱ تا شهریورماه سال جاری دو هزار و ۸۰۰ عمل جراحی در بیمارستان ولایت دامغان انجام شده است.

 

کامران قدس با بیان اینکه از شهریورماه سال ۱۴۰۱ تا شهریورماه سال جاری دو هزار و ۸۴۴ عمل جراحی در بیمارستان ولایت دامغان انجام شده است، تاکید کرد: برای نخستین بار تجهیزات میکرو نوروسرجری ویژه جراحی‌های حساس در شهرستان دامغان خریداری و نصب شده است.

 

وی با بیان اینکه در بازه زمانی شهریورماه سال قبل تا شهریورماه امسال ۹ هزار و ۸۱۵ نفر در بیمارستان ولایت دامغان بستری شدند، ابراز کرد: تلاش شده تا بهترین خدمات درمانی به این افراد ارائه شود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه از هفته دولت ۱۴۰۱ تا هفته دولت امسال ۷۶۶ زایمان در بیمارستان ولایت دامغان انجام شده است، تاکید کرد: در این بازه زمانی مجموعاً ۹۰ هزار و ۵۲۹ مراجعه به اورژانس بیمارستان ولایت ثبت شده است.

قدس با بیان اینکه در این بازه زمانی همچنین ۳۶ هزار و ۶۰۰ نفر در اورژانس بیمارستان ولایت دامغان بستری و مابقی سرپایی مداوا شدند، افزود: در یک سال گذشته ۱۶۸ هزار و ۸۷۴ مورد مراجعه به کلینیک بیمارستان ولایت دامغان ثبت شده است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *